کافه مایند اسپورت سنتر

۴.۴<امتیاز>
کافه‌ای برای بازی‌ و سرگرمی‌های هیجان‌انگیز
گیشا، خیابان بلوچستان، کوچه‌ی یازدهم
۶۹۶ بارمسیریابی
۳.۸/۵سطح قیمت
۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
۴.۶/۵سرویس و کارکنان
۴.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه مایند اسپورت سنتر

برای همه‌ی ما پیش اومده که از کافه رفتن خسته شده باشیم و دنبال جایی بگردیم که بتونیم با دوست‌ یا همکارمون چند ساعتی رو وقت بگذرونیم و بازی کنیم تا کمی هیجان رو به زندگیمون اضافه کنیم. «کافه مایند اسپورت سنتر» یکی از کافه‌هاییه که می‌تونین با دوست‌هاتون ساعت‌ها بازی کنین و متوجه گذر زمان نشین.

منو و قیمت

منوی کافه شامل انواع نوشیدنی‌های گرم مثل چای، دمنوش و قهوه می‌شه که چای و دمنوش‌ها به صورت تک نفره و دو نفره سرو می‌شن و می‌تونین توی زمان بازی سفارش بدین. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: چای سبز تک نفره: 13 هزار تومان چای سبز دو نفره: 23 هزار تومان چای ماسالا تک نفره: 17 هزار تومان چای ماسالا دو نفره: 30 هزار تومان دمنوش گل‌گاوزبان تک نفره: 15 هزار تومان دمنوش گل‌گاوزبان دو نفره: 28 هزار تومان دمنوش حس خوب زندگی تک نفره: 13 هزار تومان دمنوش حس خوب زندگی دو نفره: 24 هزار تومان (آخرین به‌روز رسانی قیمت:

فضا و دکوراسیون

کافه مایند اسپورت سنتر در طبقه‌ی پایین یه خونه‌ قرار داره و بعد از گذشتن از یه حیاط کوچیک باصفا و میزی که داخل حیاط قرار داره، وارد کافه می‌شین. دکوراسیون کافه و مبل‌های راحتی اینجا حس آرامش خونه رو منتقل می‌کنه.

ویژگی‌ها

کافه مایند اسپورت سنتر جایی برای بازی‌های فکریه که انواع بازی‌های مختلف از نوع هیجانی، استراتژی و گروهی رو داره. همچنین می‌تونین در حین بازی از نوشیدنی‌های متنوع کافه هم سفارش بدین. توی صفحه‌ی اینستاگرام کافه برای رویدادها و بازی‌های گروهیشون اطلاع‌رسانی می‌کنن و شما می‌تونین از این رویدادها باخبر شین. البته ساعت کاری کافه از 4 ظهر تا 11 شبه و باید قبل از رفتن به اینجا رزرو کنین.

نظر یا تجربه شخصی

من از قبل رزرو کردم که با ورود و مستقر شدنمون، کارکنان کافه درباره‌ی انواع بازی‌ها برامون توضیح دادن. ما اول یک بازی هیجانی رو انتخاب کردیم و بعد از اون یک بازی فکری. قبل از شروع، کامل بازی رو برامون توضیح دادن و اواسط بازی هم بهمون سر می‌زدن تا اگه سوالی داریم جواب بدن و مشکلمون رو حل کنن. سفارش من از منو، دمنوش گل‌گاو‌زبان بود که ازش راضی بودم. این کافه و محیط آرومش رو برای تفریح و بازی پیشنهاد می‌کنم.👣

پیاده‌چی یاس مهدوی
 • امروز 16:00 تا 23:00
  شنبه16:00 تا 23:00
  یکشنبه16:00 تا 23:00
  دوشنبه16:00 تا 23:00
  سه شنبه16:00 تا 23:00
  چهارشنبه16:00 تا 23:00
  پنج شنبه16:00 تا 23:00
  جمعه16:00 تا 23:00
 • گیشا، خیابان بلوچستان، کوچه‌ی یازدهم
 • اتوبوس؛ پایانه انقلاب - کوی نصر ایستگاه کوی نصر
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط