رستوران کودک مونولو

اولین رستوران کودک در ایران
ولنجک، خيابان سيزدهم، روبروى مركز خريد گالريا، پلاک 2
۲۳۰۴ بارمسیریابی
امتیاز۵/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۵/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره رستوران کودک مونولو

«رستوران مونولو» پر از نگاه كودكانه كه برای خوشگذرونی بچه‌ها جای خیلی خوبيه که توی ولنجک قرار داره. ما پدر و مادرها جایی كه بچه‌هامون باشن، بيشتر بهمون خوش می‌گذره و سعی می‌كنيم هر جا كه می‌تونيم ببريمشون اما نمی‌دونيم که آیا بچه‌ها هم از جاهایی که ما دوست داريم لذت می‌برن يا نه؟! مونولو یکی از جاهاييه كه بزرگترها به بهونه‌ی بچه‌ها میرن و حتی بيشتر از اون‌ها بهشون خوش می‌گذره. برای مدتی كه اون‌جا هستن نگران اينكه بچه‌شون غذاش رو بريزه، نخوره و یا از جاش بی‌دليل بلند شه و گشتی توی رستوران بزنه، نیستن. این رستوران سانس‌هایی از پيش برنامه‌ريزی‌شده داره. کارکنان مونولو توی سانس دو ساعته با يه كاراكتر كارتونی كه برای بچه‌ها خيلی جذابه، حسابی به رقص و شادی درشون ميارن. با بچه‌ها بازی می‌كنن و زمانی هم به استراحت و غذاخوردن بچه‌ها می‌گذره.

منو و قیمت

منوی غذا برای بچه‌ها و بزرگ‌ترها جدا از همه و می‌شه برای بچه‌ها از غذای سالم و كم‌‌ادويه‌ی كودک سفارش داد كه طیفی از فرنی و سوپ تا بشقاب غذای متنوع با چيدمان جذاب مناسب كودک رو شامل می‌شه. منوی غذای بچه‌ها به نسبت گرونه و وقتی ازشون پرسيدم دليلش رو استفاده از مواد اوليه‌ی به‌روز و با‌كيفيت گفتن.

فضا و دکوراسیون

دكوراسيون این رستوران رنگی و جذابه و فرم متنوعی داره. تمام کارکنان با روی خوش و لباس رنگی سفارش می‌گرفتن. فضا به نسبت نياز بچه‌ها نسبتا كوچيكه اما سرويس‌ بهداشتی برای بچه‌ها مناسبه و امكان تعويض پوشک برای بچه‌های کوچک‌تر وجود داره. همچنین فضای رستوران برای بردن کالسکه خیلی مناسب نیست.

ویژگی‌ها

توی اين مجموعه دكوری مناسب با مناسبت اون دوره برای عكاسی چيده می‌شه که هر كسی که می‌خواد، می‌تونه از امكانات عكاسی استفاده كنه. برای شركت توی جشن‌های خاصی که برگزار می‌کنن بايد از قبل رزرو كنید كه وروديش برای تولد بيشتره. ورودی رویدادهاشون برای بچه‌های بزرگ‌تر از دوسال و بزرگسالان نفری 20 هزار تومانه و البته به گفته‌ی خودشون، هر دو نفر باید غذای اصلی سفارش بدن. برای برگزاری جشن تولد هم می‌شه اینجا رو رزرو كرد و منویی برای پذیرایی از مهمون‌های تولد در نظر گرفتن كه انتخابیه. اینجا پاركينگ كوچیکی داره و احتمال اين‌كه بيايد و جای پارک نباشه، وجود داره اما می‌شه از پاركينگ پاساژ روبرو يا خيابون‌های اطراف استفاده کنید.

نظر یا تجربه شخصی

در كل توی این رستوران، دو ساعت زمان شاد و هيجان‌انگيزی برای خودتون و بچه‌هاتون دارید. با وجود قیمت بالای منو و ورودی برای هر نفر، پيشنهاد می‌كنم حداقل یه بار به این رستوران سر بزنید.👣

 • مناسب برای بزرگسالخردسال
 • امروز 12:00 تا 22:00
  شنبه12:00 تا 22:00
  یکشنبه12:00 تا 22:00
  دوشنبه12:00 تا 22:00
  سه شنبه12:00 تا 22:00
  چهارشنبه12:00 تا 22:00
  پنج شنبه12:00 تا 22:00
  جمعه12:00 تا 22:00
 • , ولنجک، خيابان سيزدهم، روبروى مركز خريد گالريا، پلاک 2
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه زعفرانیه
 • پارکینگ دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده