اغذیه نشاط | ستارخان

دونر کباب خوشمزه و با کیفیت
ابتدای ستارخان نبش کوچه لادن
۲۲۸۰ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳/۵فضا و دکوراسیون

درباره اغذیه نشاط | ستارخان

شده تا حالا از جلوی بعضی رستوران‌ها بگذرید و یه صف طولانی ببینید و پیش خودتون بگید مگه غذاهای این رستوران چقدر خوشمزه‌ست که مردم زمان زیادی رو تو صف بگذرونند؟ من هر وقت از جلوی «نشاط» ستارخان رد می‌شدم و جمعیت زیادی رو تو صف می‌دیدم همیشه این سؤال رو از خودم می‌پرسیدم، تا بالاخره فرصت شد و تونستم به این رستوران سر بزنم.

منو و قیمت

اغذیه نشاط همیشه به شاورما و یا کباب ترکی معروف بوده، با این حال منوی کاملی از انواع سوخاری‌ها، ساندویچ استیک، برگر، ساندویچ مغز،مرغ بریان و پیتزا داره. منوی کباب ترکی هم شامل ساندویچ کباب ترکی گوشت، ساندویچ کباب ترکی مرغ، ساندویچ کباب ترکی مخلوط و کباب ترکی‌های پرسی می‌شه. ساندویچ و پرس‌های کباب ترکی شامل کباب ترکی گوشت یا مرغ، پیاز، قارچ، فلفل سبز، فلفل دلمه، خیارشور و گوجه‌ست.

فضا و دکوراسیون

فضای رستوران نشاط حال و هوای رستوران‌های قدیمی رو داره و به دور از هرگونه تجملاته. طبقه‌ی پایین برای ثبت سفارشات و تهیه‌ی کباب ترکی در نظر گرفته شده و طبقه بالا برای سرو غذاهای سوخاری و سالن غذاخوری که با میز و صندلی‌های فلزی چیدمان شده. بخشی از فضای رستوران به خیابان پرجنب و جوش ستارخان با اغذیه‌فروشی‌های متنوع دید داره که دیدن جنب و جوش افراد در ساعت‌های عصر خالی از لطف نیست. نشاط با اینکه فضای بزرگی داره اما صف این اغذیه‌فروشی همیشگیه!

ویژگی‌ها

نشاط ستارخان مبتکر اولین مرغ بریان و کباب ترکی در ایرانه و طی سال‌های طولانی فعالیت، کیفیت و تازگی مواد غذایی حفظ شده که همین از عوامل مهم ازدحام صف در این اغذیه‌فروشیه. کباب ترکی، دونر کباب و یا شاورما نوعی کبابه که با بریدن گوشتی که دور آتش به حالت عمودی در حال گشتنه تهیه می‌شه. خود کلمه دونر در زبان ترکی به معنای چرخنده و چرخانه. رستوران نشاط در خیابون ستارخان با فاصله کمی از اغذیه‌فروشی نشاط قرار داره که غذاهای ایرانی در این رستوران تهیه می‌شه. همچنین پس از موفقیت اغذیه نشاط و رستوران نشاط مدیریت مجموعه شعبه مرزداران رو با محیطی مدرن‌تر راه‌اندازی کرد.

نظر یا تجربه شخصی

با شناختی که از شلوغی نشاط داشتم خیلی زودتر از زمان شام و شلوغی رفتم که مدت زمان انتظارم کوتاه‌تر بشه. خوشبختانه اغذیه‌فروشی زیاد شلوغ نبود. انتخابم از قبل مشخص بود و نیازی نبود به منو نگاه کنم. ساندویچ کباب ترکی گوشت انتخاب من بود، البته گوشت تازه‌ای که از پشت شیشه، دور آتش در حال چرخیدن بود مهر تایید آخر رو به انتخابم زد. نون‌های ساندویچی نشاط خیلی بزرگ هستند و مواد داخل ساندویچ هم لذیذ و خوشمزه و از مواد اولیه با کیفیتی تهیه شده بودند.

 • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
 • امروز 11:00 تا 23:45
  شنبه11:00 تا 23:45
  یکشنبه11:00 تا 23:45
  دوشنبه11:00 تا 23:45
  سه شنبه11:00 تا 23:45
  چهارشنبه11:00 تا 23:45
  پنج شنبه11:00 تا 23:45
  جمعه11:00 تا 23:45
 • , ابتدای ستارخان نبش کوچه لادن
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه توحید
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده