طباخی افق

طباخی افق، طباخی باکیفیت و قدیمی
سیدجمال الدین اسدآبادی، بعد از خیابان شقاقی، نرسیده به خیابان ۱۰، پلاک ۹۴
۱۳۴۴ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۷/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۶/۵فضا و دکوراسیون

درباره طباخی افق

در کنار همه‌ی خاطره‌هامون، خاطره‌ی صبحی که به سختی از خواب پا می‌شیم و با جمع خانواده یا دوستان واسه صبحونه کلپچ می‌زنیم از همه شیرین‌تره. شاید به خاطر همینه که از چند کیلومتری که بوی طباخی بهمون می‌خوره، یه لبخندی می‌زنیم و اون صبح رو به یاد میاریم. قبل یا بعد سفر یا یه کوهنوردی، کله‌پاچه خوردیم و زدیم به جاده و راه. «طباخی افق» یه جای کوچیک و جمع و جوره که تو رو از زرق و برق‌های امروزی جدا می‌کنه و به روزهای بی‌دغدغه می‌بره. این طباخی یکی از قدیمی‌‌ترین طباخی‌های شهره که به خاطر کیفیت خوبش، حسابی معروفه.

منو و قیمت

زبان، مغز، آب‌مغز، بناگوش، پاچه و هر چیزی که از یه طباخی انتظار دارین رو اینجا می‌تونین سفارش بدین. چای داغ هم در طباخی افق به‌راهه و می‌تونین بعد یا همزمان با غذاتون سفارش بدین. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: دست کامل: 150 هزار تومان بنا گوش: 21 هزار تومان پاچه: 11 هزار تومان آب‌مغز: 11 هزار تومان (آخرین به‌روز رسانی قیمت: 98/02/11)

فضا و دکوراسیون

طباخی افق دو طبقه‌ست. در طبقه‌ی اول پیشخون و یک سری میز قرار داره ولی در طبقه‌ی دوم میز و صندلی‌های بیشتری برای نشستن در نظر گرفته شده. پنجره‌های طبقه‌ی دوم به طرف خیابون باز می‌شه و در فصل‌هایی که هوا خوبه، جای مناسبی برای نشستن و غذا خوردنه. روی همه‌ی میزها آب‌لیمو و فلفل و نمک و قنددون گذاشته شده.

ویژگی‌ها

به دلیل معروفیت طباخی افق، ممکنه توریست‌های زیادی در اینجا ببینین. همچنین خیلی از مسافرها ترجیح میدن خاطره‌ی اولین یا آخرین کله‌پاچه‌شون رو توی این طباخی بسازنن. در تمام ساعات کاری طباخی افق کله‌پاچه و سیرابی سرو می‌شه ولی در روزهای شلوغ، چای برای طبقه‌ی دوم سرو نمی‌شه و خودتون باید از طبقه‌ی اول چایتون رو بگیرین.

نظر یا تجربه شخصی

ما یه آب‌مغز، بناگوش و پاچه سفارش دادیم که کیفیت همه‌شون خوب بود. سفارش رو خودشون ازمون گرفتن و در کنارش لیمو، نارنج و نون سنگک تازه آوردن. کارکنان شاد و همیشه سرحالش، بی‌حالی ۴ صبح رو ازمون گرفت گرچه بعد از کله‌پاچه یه چرت لازمه! نمی‌شه حس‌وحال خوب کله‌پاچه‌خوری رو با نوشتن توصیف کرد. واسه این کار باید صبح زود پاشین و برین یوسف‌آباد تا روزتون رو بسازین و خاطره‌ی بی‌نظیری واسه‌تون ساخته شه. مهم هم نیست با چه حالی می‌رین اونجا، چون وقتی برمی‌گردین، حسابی انرژی گرفتین!👣

 • مناسب برای بزرگسالخردسال
 • امروز 03:00 تا 23:00
  شنبه03:00 تا 23:00
  یکشنبه03:00 تا 23:00
  دوشنبه03:00 تا 23:00
  سه شنبه03:00 تا 23:00
  چهارشنبه03:00 تا 23:00
  پنج شنبه03:00 تا 23:00
  جمعه03:00 تا 13:00 - 17:00 تا 23:00
 • , سیدجمال الدین اسدآبادی، بعد از خیابان شقاقی، نرسیده به خیابان ۱۰، پلاک ۹۴
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه مطهری
  بی‌آرتی پایانه ۷ ایستگاه مطهری
  مترو خط ۳ ایستگاه میدان جهاد
 • روز و شب جای پارک دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده