املت سرای علی

املتی مشتی توی ظرف‌های رویی
خیابان ولیعصر، پایین‌تر از تقاطع بهشتی، روبروی مخابرات، پلاک ۲۰۷۵
۳۹۷۲ بارمسیریابی
امتیاز۱.۱/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره املت سرای علی

صبحونه از وعده‌های محبوب خیلی از افراده و خوردن یه صبحونه‌ی مشتی می‌تونه شروع جذابی برای روزتون باشه. «املت‌سرای علی» یکی از املت‌فروشی‌های تهرانه که می‌تونه برای طرفدار‌های این جور صبحونه‌ها انتخاب خوبی باشه. اینجا می‌تونید انواع و اقسام املت‌ها رو توی ظرف‌های رویی، با نون بربری تازه و چای تازه‌دم نوش جون کنید.

منو و قیمت

منوی املت‌سرای علی شامل دو بخش صبحونه و غذا می‌شه. توی بخش صبحونه چندین نوع املت از جمله املت ساده، گوجه، تند، پیاز، قارچ، سوسیس و ویژه، در کنار چند نوع نیمرو به علاوه‌ی عدسی، لوبیا، سرشیر و خامه و عسل محلی، پنیر و کره و مربا به چشم می‌خوره. تفاوت میون املت ساده و گوجه توی استفاده از رب و گوجه‌ست و املت ویژه‌ هم ترکیب قارچ و سوسیس به همراه گوجه‌ست. منوی غذای املت‌سرای علی از چند جور خوراک ایرانی و چند جور چلوکباب به همراه دیزی تشکیل شده و این وعده‌ها فقط برای ناهار و تا ساعت ۵ بعدازظهر سرو می‌شن.

فضا و دکوراسیون

فضای داخلی املت‌سرای علی به سبک‌وسیاق رستوران‌های قدیمی، با صندلی‌های فلزی و میزهایی با رویه‌ی چوبی و پایه‌های فلزی چیدمان شده. در گوشه‌ای کنار پنجره‌ی رستوران، میزی قرار گرفته و سماور بزرگی روی اون گذاشته شده که چایی رو باهاش سرو می‌کنن.

ویژگی‌ها

املت‌سرای علی آماده‌ی همکاری و عقد قرارداد با شرکت‌ها و ادارات هم هست و غذاها رو در تعداد بالا هم آماده‌سازی می‌کنه. اینجا شیک نیست و برای قرار با افراد خودمونی مناسبه.

نظر یا تجربه شخصی

ما قبل از پیاده‌روی صبحمون، برای وعده‌ی صبحونه سری به املت‌سرای علی زدیم و املت گوجه و املت ویژه، به همراه چایی‌نبات رو سفارش دادیم. املت‌ها توی ظرف‌های رویی و داغ‌داغ سرو شدن و توی سینی استیل، نون بربری تازه به همراه فلفل و پیاز روی میز اومد. املت ویژه که از ترکیب سوسیس، قارچ، گوجه و تخم مرغ درست شده بود، خوش‌طعم و هوس‌انگیز بود. املت گوجه هم طعم نوستالژیک خوبی داشت و با نون و چای تازه‌دم، ترکیب مشتی و درستی بود.👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 05:00 تا 17:00
  شنبه05:00 تا 17:00
  یکشنبه05:00 تا 17:00
  دوشنبه05:00 تا 17:00
  سه شنبه05:00 تا 17:00
  چهارشنبه05:00 تا 17:00
  پنج شنبه05:00 تا 17:00
  جمعه05:00 تا 17:00
 • , خیابان ولیعصر، پایین‌تر از تقاطع بهشتی، روبروی مخابرات، پلاک ۲۰۷۵
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه مطهری
 • شب جای پارک دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده