کافه اتل | تعطیل

قهوه برای ماشین‌بازها
خیابان فردوسی، تقاطع استاد نجات الهی و سمیه، ضلع شمال شرقی، پلاک ۲۴۷
۱۲۱۷ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۶/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۶/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۸/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه اتل | تعطیل

مرکز شهر پر از کافه‌ست که هر کدوم ویژگی خاصی دارن. «کافه اُتُل» هم جزو این کافه‌ها قرار داره که توجه رو به خاطر اسم و ورودیش به خودش جلب می‌کنه. این کافه از اسم تا دکوراسیونش رو با ماشین طراحی کرده که می‌تونه برای افراد علاقه‌مند به کلکسیون اسباب‌بازی ماشین جذاب باشه. در کنارش خوردن یه لیوان قهوه هم می‌چسبه.

منو و قیمت

ظاهر منو جذابه. روی جلدش، عکس یه ماشین کلاسیک و قدیمیه که زیرش نوشته: «کافه اتل، کافه‌ای برای ماشین بازها». در صفحه‌ی بعدی، متنی نوشته شده: «خاص‌ترین طعم‌ها، ناب‌ترین مدل‌های کلکسیونی خودرو، در موزه‌ای به وسعت یک کافه، در کافه اتل». هر صفحه از منو عکسی از ماشین داره و کنارش اسم‌های خوراکی‌ نوشته شده. همچنین تیترهای جذابی برای هر قسمت خوراکی‌ها انتخاب کرده بودن؛ «کارواش میلک‌شیک»، «ترافیک کیک و دسر»، «کلکسیون نوشیدنی‌های گرم»، «تونل ساندویچ‌ها» و «صبحونه‌ی بین راهی». اول ممکنه قیمت‌ها به نظرتون کمی بالا بیان ولی وقتی طعم خوراکی‌ها رو بچشین، می‌بینین از هزینه‌ای که پرداخت می‌کنین، راضی هستین.

فضا و دکوراسیون

کافه اتل فضای نسبتا کوچیک اما آروم و دنجی داره که با دکوراسیون جذابش تکمیل شده. به محض ورود، ویترین‌های ماشین‌، پلاک‌های قدیمی و عکس‌های ماشین‌، روی دیوار جلب توجه می‌کنن.

ویژگی‌ها

کافه اتل در تقاطع خیابون سمیه و نجات‌الهی قرار داره و برای قرارهای دوستانه و صمیمی مناسبه.

نظر یا تجربه شخصی

من انتخابم اسموتی «فراری‌رد» بود که ترکیب هندونه، شاه‌توت و توت‌فرنگیه. به همراهش چیز‌کیک «آلبالو‌آتلانتیک» سفارش دادم که از خوردن هردوشون لذت بردم. لاته هم سفارش دادم که عصرم رو بدون قهوه نگذرونده باشم. پرسنل کافه برخورد مناسبی داشتن و به طور کامل منو رو با جزئیات، برام توضیح دادن. من باز هم به کافه اتل سر می‌زنم تا با خودم خلوت کنم، از فضای دنج و آرومش استفاده کنم و از شلوغی‌ شهر دور بشم.👣

 • امروز 09:00 تا 23:30
  شنبه09:00 تا 23:30
  یکشنبه09:00 تا 23:30
  دوشنبه09:00 تا 23:30
  سه شنبه09:00 تا 23:30
  چهارشنبه09:00 تا 23:30
  پنج شنبه09:00 تا 23:30
  جمعه09:00 تا 23:30
 • , خیابان فردوسی، تقاطع استاد نجات الهی و سمیه، ضلع شمال شرقی، پلاک ۲۴۷
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
  مترو خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
  بی‌آرتی پایانه ۷ ایستگاه طالقانی
 • شب جای پارک دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده