آبمیوه پالیزی | اندرزگو

۳.۸<امتیاز>
آبمیوه‌فروشی با طعم‌های متنوع
خیابان اندرزگو، بعد از بلوار کاوه
۵۵۱ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره آبمیوه پالیزی | اندرزگو

تنوع در میوه‌های فصل‌ها مختلف باعث شده که آبميوه‌ها هم از لحاظ طعم و رنگ متنوع باشن و به خاطر همین همیشه محبوب باشن. پس فرقی نمی‌کنه در چه ماهی از سال باشیم، اغلب پیشنهاد نوشیدن یه آبمیوه، پیشنهاد جذاب و سالمیه! يكى از جاهایی که می‌تونین آبمیوه‌های خوب امتحان کنین، «آبميوه پاليزى» هست كه در بلوار اندرزگو قرار داره.

منو و قیمت

آبمیوه پالیزی شعبه‌ی اندرزگو منوى متنوعی از نوشيدنى‌های سرد و گرم داره كه در كنارش بستنى‌هاى جورواجور و رنگارنگ مشاهده می‌شه و دستتون رو براى انتخاب باز می‌ذاره. جدا از اين نوع خوراكى‌ها، شكلات، پودر قهوه و پاستيل و تنقلات هم براى خريدن موجوده. سطح قيمت‌ها مانند اكثر آبميوه‌فروشى‌ها متوسط و اقتصادیه و بالاترین قيمت مربوط به معجون و يا نوشيدنى‌هاى گرم مى‌شه. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: موز آناناس: ١٠ هزار تومان شيك نوتلا: ١٢ هزار تومان (آخرین به‌روز رسانی قیمت: 97/11/03)

فضا و دکوراسیون

فضاى آبميوه‌ پالیزی به دليل دكور و تابلوى رنگارنگش در اولين ديد، نظرتون رو به خودش جلب می‌كنه و از طرفى مرتب و بسيار تميزه كه نشونه‌ى دقت كاركنان اين آبميوه‌فروشيه.

ویژگی‌ها

بعد از پیاده‌روی در محدوده‌ی اندرزگو یا خرید، آبمیوه پالیزی ایستگاه خوبی برای ذخیره‌ی انرژی و ویتامین می‌تونه باشه. این آبمیوه‌فروشی شعبه‌ی آبمیوه پالیزی سهروردی نیست.

نظر یا تجربه شخصی

انتخاب ما شيك نوتلا و مخلوط موز-آناناس بود كه هردو تركيب مناسب و طعم خوبى داشت. شيك نوتلا، شيرينى كاملا به‌اندازه‌ای داشت و خوشمزه بود. برخورد صاحب مجموعه و كاركنان بسيار خوب بود و با اينكه يه سفارش ما جزو منو نبود با روى خوش برامون آماده كردن. در مواقع شلوغ هم به خوبى اوضاع مديريت می‌شه تا افراد ناراضى نباشن.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی ترانه میر محی
 • مناسب برای خردسالبزرگسال
 • امروز 10:00 تا 23:00
  شنبه10:00 تا 23:00
  یکشنبه10:00 تا 23:00
  دوشنبه10:00 تا 23:00
  سه شنبه10:00 تا 23:00
  چهارشنبه10:00 تا 23:00
  پنج شنبه10:00 تا 23:00
  جمعه10:00 تا 23:00
 • خیابان اندرزگو، بعد از بلوار کاوه
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه قیطریه
 • پارکبان دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط