شیرینی پاستور

شیرینی‌ با عطر و طعم نوستالژیک
خیابان انقلاب، خیابان ۱۲ فروردین، بین خیابان پاستور و آذربایجان
۸۱۸ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۶/۵فضا و دکوراسیون

درباره شیرینی پاستور

میدون پاستور و خیابون آذربایجان، از اون دسته محله‌هایین که زندگی هنوز توشون جریان داره و حال‌وهوای تهران قدیم رو می‌شه حین قدم‌زدن توی خیابون‌های اطرافش حس ‌کرد. این‌بار به «قنادی پاستور»، یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌فروشی‌های این منطقه سر زدیم. طراحی قدیمی و دوست‌داشتنی این قنادی شما رو به دوران کودکی‌تون می‌بره و تنوع خوراکی‌ها باعث می‌شه تا چند دقیقه‌ای سرگرم تماشای فضای داخل مغازه بشید.

منو و قیمت

انواع کیک و شیرینی تر و خشک، خشکبار و آجیل، شکلات و خوراکی‌های شهرهای دیگه‌ی ایران توی قنادی پاستور پیدا می‌شه. شکل و شمایل تمام کیک و شیرینی‌ها حال‌وهوای نوستالژیک خودشون رو حفظ کردن و به چشم آشنا به نظر میان.

فضا و دکوراسیون

تابلوی بزرگ قنادی پاستور از خیابان ۱۲ فروردین قابل مشا‌هده‌ست. فضای داخلی بزرگه و دورتادور با یخچال‌های پر از کیک و شیرینی پوشیده شده. سبد‌هایی پر از خشکبار و قفسه‌هایی برای شکلات و شیرینی‌های بسته‌بندی‌شده در قسمت میانی قرار گرفتن و به طور کلی این شیرینی‌فروشی طراحی قدیمی خودش رو حفظ کرده.

ویژگی‌ها

قنادی پاستور به مناسبت‌های مختلف کیک‌های منحصربه‌فردی رو آماده سازی می‌کنه و علاوه بر این امکان سفارش کیک و شیرینی‌ هم وجود داره.

نظر یا تجربه شخصی

با وجود باز شدن شیرینی‌فروشی‌های رنگارنگ توی سطح شهر، باز هم تجربه‌ی طعم‌های اصیل و نوستالژیک برای خیلی از افراد یه چیز دیگه‌ست. با سر زدن به قنادی پاستور می‌تونید به گذشته سفر کنید و توی چند دهه قبل شیرینی نوش جون کنید.👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 09:00 تا 22:00
  شنبه09:00 تا 22:00
  یکشنبه09:00 تا 22:00
  دوشنبه09:00 تا 22:00
  سه شنبه09:00 تا 22:00
  چهارشنبه09:00 تا 22:00
  پنج شنبه09:00 تا 22:00
  جمعه09:00 تا 22:00
 • , خیابان انقلاب، خیابان ۱۲ فروردین، بین خیابان پاستور و آذربایجان
 • مترو؛ خط ۲ ایستگاه میدان حر
  مترو خط ۲ ایستگاه میدان حر
  بی‌آرتی پایانه ۷ ایستگاه میدان جمهوری
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده