کتابفروشی خانه کتاب پیدایش

کتابفروشی چند منظوره در قلب پاسداران
خیابان پاسداران، گلستان دوم، پلاک ۱۰۹
۱۷۷۲ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵امکانات
امتیاز۳.۵/۵موقعیت
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره کتابفروشی خانه کتاب پیدایش

چارلز جونز می‌گه، شما طی پنج سال آینده تغییری نخواهید کرد مگر با ملاقات افراد خاص و خوندن کتاب‌های تازه، اگر دنبال تغییر هستید، به «خانه‌ی کتاب پیدایش» سر بزنید تا آدم‌های خاص و کتاب‌های تازه ببینید.

تنوع کتاب‌های موجود

از اونجایی که خانه‌ی کتاب پیدایش، ناشر تخصصی کتب کودک و نوجوان بوده، در طبقه‌ی اول، کتب استانداردی برای بچه‌ها در سنین مختلف ارائه میده و در طبقه‌ی دوم، مجلات تخصصی شعر، ادبیات، هنر، کتب زبان، موسیقی و رمان از ملل مختلف، کتب‌ تاریخی، هنری و فلسفه با تنوع بسیار زیادی قابل دسترسی و خریداری هستند.

ویژگی‌ها و امکانات

خانه‌ی کتاب پیدایش در دو طبقه‌ی مجزا، طیف وسیعی از کتاب‌ها رو پوشش میده، طبقه‌ی اول، شامل کتب کودک و لوازم‌التحریر و ‌بازی‌های کودک و نوجوان می‌شه و طبقه‌‌ی دوم کتاب‌های سنین بزرگسال، موسیقی، زبان و وسایل دکوراتیو رو پوشش میده، نکته‌ی بسیار خوب، تفکیک دقیق و درست کتاب‌ها در این مجموعه‌ست.

فضا و دکوراسیون

فضای دو طبقه‌ی خانه‌ی کتاب پیدایش، با دکوراسیونی پر از نور و انرژی، افرادی که وارد این مجموعه می‌شن رو دعوت به گذروندن زمان بیشتر در این مکان می‌کنه، مبلمان مناسب برای نشستن و مطالعه و همچنین میزهایی برای بچه‌ها، راحتی بیشتری رو برای کتاب‌دوست‌ها فراهم می‌کنه.

موقعیت جغرافیایی

خانه‌ی کتاب پیدایش در محله‌ی پاسداران، گلستان دوم، پلاک 109 قرار گرفته و هر روز از ساعت 9صبح، شروع به کار می‌کنه تا علاقه‌مندان به کتاب، سراغش برن.

نظر یا تجربه شخصی

با وجود اینکه تنها یک ماه از افتتاح این کتابفروشی می‌گذره، اما این مجموعه‌ی بسیار حرفه‌ای و با انرژی در حال پیشرفته و در همین مدت کوتاه پذیرای گردهمایی‌های تخصصی و مختلفی با حضور افراد سرشناس در حوزه‌ی کتاب و نشر بوده که توصیه می‌کنم علاوه بر سر زدن به این مجموعه‌ی پرانرژی، برای مطلع‌شدن از اتفاقات مهیج خانه‌ی کتاب پیدایش،حتما صفحه‌ی اینستاگرامیشون رو دنبال کنید.

 • امروز 09:00 تا 21:00
  شنبه09:00 تا 21:00
  یکشنبه09:00 تا 21:00
  دوشنبه09:00 تا 21:00
  سه شنبه09:00 تا 21:00
  چهارشنبه09:00 تا 21:00
  پنج شنبه09:00 تا 21:00
  جمعه09:00 تا 21:00
 • , خیابان پاسداران، گلستان دوم، پلاک ۱۰۹
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه نوبنیاد
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده