کافه قمر

۳.۸<امتیاز>
کافه‌ای با حال‌وهوای عربی کنار دریاچه
انتهای بزرگراه همت، بزرگراه شهید خرازی به سمت دریاچه چیتگر، میدان موج، بلوک A، طبقه‌ی دوم
۵۱۸ بارمسیریابی
۳.۶/۵سطح قیمت
۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
۴/۵سرویس و کارکنان
۳.۷/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه قمر

اغلب ما تنوع رو دوست داریم و به دنبال فضاهای جدید و تجربه‌های تازه می‌گردیم. یکی از کارهایی که می‌شه در راستای این علاقه انجام داد، تجربه‌ی محیط‌های مختلف با حس‌وحال فرهنگ کشورهای مختلف باشه. «کافه قمر» با دکوراسیون خاورمیانه‌ای و جذابش جزو کافه‌های عربی تهرانه که در باملند و در کنار دریاچه‌ی چیتگر واقع شده و به شما احساس بودن در عربستان و خلیج فارس رو میده.

منو و قیمت

منوی کافه قمر همه‌ی موارد یک کافه مثل انواع قهوه‌های سرد و گرم، دمنوش‌ها و نوشیدنی‌های خنک، کیک‌ها و شیک‌ها به اضافه‌ی چندین مورد خوراکی‌های عربی مثل حمص، سالاد تبوله، بشقاب کبه، بشقاب فلافل، انواع کنافه و بستنی عربی رو داره. قیمت‌ها با توجه به کیفیت خوب و منطقیه و بالا نیست. همچنین مالیات به صورت حساب اضافه نمی‌شه.

فضا و دکوراسیون

اولین چیزی که در نگاه اول نظرتون رو جلب می‌کنه، تنوع رنگ مبل‌ها و صندلی‌هاست. لوسترهایی به سبک عربی و مشبک‌های چوبی در وسط محیط از جذابیت‌های کافه قمره. در اینجا بیشتر دیوارها از جنس شیشه‌ست که این موضوع باعث شده هم فضا نورگیری خوبی داشته باشه و هم دیدی به منظره‌ی جذاب باملند داشته باشین.

ویژگی‌ها

با توجه به اینکه کافه قمر در باملند قرار گرفته، می‌تونه انتخاب خوبی برای بعد یا قبل یه پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری باشه. اینجا برای قرارهای دوستانه یا دو نفره و جشن‌های تولد مناسبه چون محدودیت زمانی در استفاده از محیط وجود نداره اما شاید خیلی درخور قرارهای کاری نباشه.

نظر یا تجربه شخصی

سفارش من قهوه‌ی آمریکانو، لاته، کروسان شکلات و چیزکیک نوتلا بود. کیفیت قهوه‌ها خوب و معقول بود و شیرینی کنار آمریکانو شکل و طعم جدیدی داشت اما ترکیب جالبی با این نوع قهوه نساخت. کروسان شکلاتی خوب و چیزکیک نوتلا معمولی بود و می‌تونست بهتر باشه. رفتار کارکنان خوب و محترمانه بود و سرعت بالایی در میزبانی داشتن.👣

پیاده‌چی نازنین سرخیل
 • امروز 11:00 تا 12:00
  شنبه11:00 تا 12:00
  یکشنبه11:00 تا 12:00
  دوشنبه11:00 تا 12:00
  سه شنبه11:00 تا 12:00
  چهارشنبه11:00 تا 12:00
  پنج شنبه11:00 تا 12:00
  جمعه11:00 تا 12:00
 • انتهای بزرگراه همت، بزرگراه شهید خرازی به سمت دریاچه چیتگر، میدان موج، بلوک A، طبقه‌ی دوم
 • مترو؛ خط ۵ ایستگاه چیتگر
 • روز و شب جای پارک دارد
آزاد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط