رستوران رست

تراس با نمای تهران و غذاهای ایرانی اصیل
تجريش، خيابان فناخسرو، ميدان دربند، ميدان سربند، ورودى تله سيژ، آسانسور طبقه اول
۳۷۲۷ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۸/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴.۳/۵فضا و دکوراسیون

درباره رستوران رست

«رستوران رُست» با محيطی عالى، منظره‌ای جذاب از شهر و كوه، معمارى جالب و غذاهاى خوش‌طعم و باكيفيت، در دل كوه و در ارتفاع قرار داره و براى قرارهاى خانوادگى، دوستانه و دعوت مهمون خارجى مناسبه.

نظر یا تجربه شخصی

پيشنهاد من به شما كته‌ی بوشهرى با مزه‌ی كمى گرم و تند به همراه جوجه‌ی كامل با سس لونگى يعنى سس فسنجونه كه مرغ اون قبل از آغشته شدن به سس، در ديگ خلأ پخته می‌شه و آبدار هم می‌مونه.ماست بمى و يخ‌نوش گل سرخ رستوران رست رو هم در كنار غذاتون حتما امتحان كنين!👣

منو و قیمت

منوى رستوران شامل مزه‌ی گرم، مزه‌ی سرد، سالاد و سوپ، غذاهاى ايرانى كه اكثراً گيلانى یا بوشهری هستن و غذاهاى گريل مثل استيكه.

فضا و دکوراسیون

يكى از سه فضاى باز اين رستوران، چوبيه و منظره‌ی بی‌نظيرى داره كه بايد از دو يا سه روز قبل براى شب‌نشينى دوستانه‌تون اين فضا رو رزرو كنين.جالبه بدونين «رست» در لغت معناهاى مختلفى مثل روييدن و سبز شدن، در ارتفاع بودن و پختن داره كه اين نام‌گذارى كاملاً با هويت رستوران متناسبه.

ویژگی‌ها

رستوران رست در ابتدای دربند و در نزدیکی میدون مجسمه قرار داره. برای رفتن به رستوران آسانسور رو سوار شین و به طبقه‌ی اول برین؛ که البته همین یه طبقه خودش به تنهایی‌ ارتفاعی حدود هشت طبقه داره! رست در ارتفاع و در دل کوه قرار داره و در صورتی ‌که بخواین هنگام خوردن غذا منظره‌ای از شهر داشته باشین، این رستوران می‌تونه گزینه‌ی مناسبی باشه.

 • مناسب برای خردسالبزرگسال
 • امروز 08:00 تا 23:59
  شنبه08:00 تا 23:59
  یکشنبه08:00 تا 23:59
  دوشنبه08:00 تا 23:59
  سه شنبه08:00 تا 23:59
  چهارشنبه08:00 تا 23:59
  پنج شنبه08:00 تا 23:59
  جمعه08:00 تا 23:59
 • , تجريش، خيابان فناخسرو، ميدان دربند، ميدان سربند، ورودى تله سيژ، آسانسور طبقه اول
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه تجریش
 • جای پارک به سختی
فضای باز
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده