اسکیپ روم سرقت

داستان کارآگاه خبره و سارقین حرفه‌‌ای
بلوار آفریقا (جردن)، ضلع شمال شرقی تقاطع با خیابان ظفر، ساختمان شماره 93، طبقه 5
۱۵۸۲ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۴.۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۳.۸/۵تجهیزات
امتیاز۳.۸/۵فضا

درباره اسکیپ روم سرقت

معمولا تو سناریوهای اسکیپ‌روم‌ها، ما (شرکت‌کننده‌ها) نقش آدم‌خوب‌ها رو به عهده داریم و باید از دست آدم‌بدهای داستان فرار کنیم ولی این بار موضوع فرق داره! در اسکیپ‌روم سرقت ما یه سری دزد حرفه‌ای هستیم که باید از دست پلیس فرار کنیم. داستان اینجوریه که اخیرا یه سری اتفاقات عجیب تو شهر داره میفته که باعث ایجاد ناامنی شده! نیروهای پلیس نتونستن تا الان عوامل این داستان رو پیدا کنن. یکی از افسران سابق پلیس که به عنوان کارآگاه فعالیت می‌کنه، به روش‌های عجیب و غریبش در گیر انداختن مجرمین معروفه. چند وقت پیش ادعا کرد که مدارکی به دست آورده که نشون میده عامل همه‌ی این اتفاقات، یکی از باندهای تبهکاری معروف تهرانه. سران این باند که احساس خطر کردن، ما رو به عنوان چند سارق حرفه‌ای استخدام کردن تا مدارک جرم رو از دفتر کارآگاه بدزدیم. ما متوجه شدیم کارآگاه هر روز به مدت یک ساعت دفترش رو ترک می‌کنه و این موقعیت مناسبی برای کار ماست. اما داستان اونجوری که ما فکر می‌کردیم نبود. تا وارد دفتر کارآگاه شدیم، درها به صورت اتوماتیک قفل شد و فهمیدیم یه سیستم امنیتی خاص داره و فقط یک ساعت وقت داریم تا هم مدارک رو پیدا کنیم و هم سیستم امنیتی رو از کار بندازیم و فرار کنیم.

تجهیزات مورد نیاز

یه اکیپ 3 تا 6 نفره.

فضا و دکوراسیون

طراحی فضای اسکیپ‌روم سرقت نسبت به باقی اسکیپ‌روم‌ها کمی متفاوته. حل کردن معماهای داستان فقط محدود به اتاق نمی‌شه و برای پیدا کردن معماها باید متفاوت عمل و به همه جزییات دقت کرد.

امکانات و انواع بازی

اینجا دو اتاق فرار داره: اتاق فرار سرقت و شام آخر که هر دو سناریو و دکورهای جالبی دارن.

نظر یا تجربه شخصی

من قبلا نیمی از اتاق فرارهای این مجموعه رو بازی کرده بودم و تقریبا روال حل کردن معماها دستم اومده بود. سعی کردم از همون راه‌ها برای حل کردن معماهای سرقت پیش برم اما بعدا فهمیدم اون روش‌ها اینجا جواب نمیده و باید متفاوت فکر کنم. به طور کلی به نظرم اسکیپ‌روم سختی بود و باید با دوست‌هایی شرکت کنید که هم داستان‌های معمایی رو دوست دارن و هم باهوشن! در آخر ببینید چند تا از معماها رو تونستید بدون راهنمایی حل کنید.👣

 • امروز 14:00 تا 23:30
  شنبه14:00 تا 23:30
  یکشنبه14:00 تا 23:30
  دوشنبه14:00 تا 23:30
  سه شنبه14:00 تا 23:30
  چهارشنبه14:00 تا 23:30
  پنج شنبه14:00 تا 23:30
  جمعه14:00 تا 23:30
 • , بلوار آفریقا (جردن)، ضلع شمال شرقی تقاطع با خیابان ظفر، ساختمان شماره 93، طبقه 5
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه ظفر
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده