شیرینی لبنانی روشه | گاندی

شیرینی‌فروشی با طعم و عطری متفاوت از لبنان
خیابان گاندی جنوبی، تقاطع همت، روبروی سیزدهم
۱۲۸۴ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴.۶/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره شیرینی لبنانی روشه | گاندی

حرف از شیرینی عربی که می‌شه معمولا همه یاد کنافه میوفتن، در صورتی که دنیای خیلی بزرگتری داره. «شیرینی لبنانی روشه» در گاندی ما رو با انواعی از شیرینی‌جات لبنانی آشنا می‌کنه و حتی چیزهای جذاب دیگه هم به جز شیرینی می‌تونین پیدا کنین.

منو و قیمت

اینجا تنوع خوبی برای سلیقه‌های مختلف داره. شیرینی پنیری، باقلوای سرشیر، باقلوای بادام، باقلوای پسته، زنود الست (نوعی شیرینی عربی) تنها تعدادی از شیرینی‌های روشه‌ی گاندیه. همینطور می‌تونین چند مدل شیرینی خشک که در بسته‌بندی‌های دونه‌ای و جعبه‌ای قرار دارن تهیه کنین. حتی خوراکی‌هایی مثل ترشی خام و پخته‌ی انبه، حمص، پیراشکی سبزیجات و کنافه هم اینجا وجود دارن. قیمت‌های روشه پایین نیست اما کیفیت خیلی خوبی داره.

فضا و دکوراسیون

مغازه‌ی شیرینی‌فروشی روشه کمی پایین‌تر از سطح خیابون گاندیه و با چند پله باید به سمت پایین برین تا بهش برسین. بخش سمت چپ مغازه یخچال‌های شیرینی تره که شما به راحتی می‌تونین ظاهر شیرینی‌ها رو ببینین و از بین اون‌ها انتخاب کنین. در انتهای مغازه یخچال دیگه‌ای به دیوار چسبیده که حتما بهش سر بزنین تا از محصولات متنوع و مناسب برای هر فصلشون مطلع بشین. قسمتی از فضا هم به شیرینی‌های خشک تعلق گرفته.

ویژگی‌ها

شیرینی‌های لبنانی روشه در گاندی مناسب مراسم مختلف، دورهمی‌ها و عصرانه‌ست و به خاطر تنوع زیاد در شیرینی‌هاشون انتخاب سخته. دسترسی راحت به این شیرینی‌فروشی یکی از ویژگی‌های خوبش محسوب می‌شه.

نظر یا تجربه شخصی

زمانی که من وارد مغازه شدم چند نفر جلوی من بودن و صف کوتاهی درست شده بود که به من فرصت این رو داد که سر حوصله انتخاب کنم. من شیرینی پنیری، باقلوای بادام، باقلوای پسته و باقلوای سرشیر و پیراشکی سبزیجات انتخاب کردم که همه طعم خیلی خوب و خاصی داشتن.👣

 • امروز 09:00 تا 22:00
  شنبه09:00 تا 22:00
  یکشنبه09:00 تا 22:00
  دوشنبه09:00 تا 22:00
  سه شنبه09:00 تا 22:00
  چهارشنبه09:00 تا 22:00
  پنج شنبه09:00 تا 22:00
  جمعه10:00 تا 20:00
 • , خیابان گاندی جنوبی، تقاطع همت، روبروی سیزدهم
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه شهید همت
 • پارکینگ دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده