تعمیرگاه اسباب بازی صبا

بیمارستان اسباب بازی ها
چهارراه استانبول، کوچه گوهرشاد
۳۶۹۰ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵تجهیزات
امتیاز۳.۵/۵فضا

درباره تعمیرگاه اسباب بازی صبا

«تعمیرگاه اسباب‌بازی صبا»؛ همین اسم کافیه تا شما رو به سمت این مغازه در چهارراه استانبول بکشونه. تو کوچه‌ی گوهرشاد یه مغازه‌ی کوچیک وجود داره که وقتی به ویترینش نگاه می‌کنی، پُره از آرمیچر و موتور اسباب‌بازی‌ الکترونیکی. کمتر کسی رو در تهران می‌شه پیدا کرد که شغلش تعمیر اسباب‌بازی باشه. آقای صبا جزو معدود افرادیه که به خاطر علاقه‌ی زیادش به تعمیرات اسباب‌بازی این کسب‌و‌کار رو راه‌اندازی کرده. اهالی محل می‌گن 50 ساله که آقای صبا جواز این مغازه رو گرفته و این مغازه رو به تازگی‌ دست پسرانش سپرده و خودش رو بازنشسته کرده. این مغازه که کنج کوچه‌ی گوهرشاد خلوت و آروم در حال خوب‌کردن اسباب‌بازی‌هاست، یک عالمه قصه تو دل خودش جا داده. مغازه‌ای که برق امید در دل خیلی از کودکان شهر زنده کرده. اینجا بیمارستان کوچک اسباب‌بازی‌های پایتخته.

فضا و امکانات

در مغازه رو که باز می‌کنی، با انواع و اقسام اسباب‌بازی‌ها روبه‌رو می‌شی؛ از عروسک‌های سخنگو گرفته تا ماشین‌های کنترلی و روبات و هواپیما و هلی‌کوپتر و... و دو پسر جوان که مشغول تعمیر این اسباب‌بازی‌ها هستن. گوشه و ‌کنار مغازه پر از جعبه‌ها و اسباب‌بازی‌هاییه که روی هم تلنبار شدن. مغازه‌ی یک‌طبقه سقف کوتاهی داره و بالای نیم‌طبقه‌ای که به مغازه اضافه شده، انباری اسباب‌بازی‌هاییه که صاحباشون دنبالشون نیومدن و فراموششون کردن.

ویژگی‌ها

-

اجناس نادر و بخصوص

-

نظر یا تجربه شخصی

این مغازه که کنج کوچه‌ی گوهرشاد خلوت و آروم در حال خوب‌کردن اسباب‌بازی‌هاست، یک عالمه قصه تو دل خودش جا داده. مغازه‌ای که برق امید در دل خیلی از کودکان شهر زنده کرده. اینجا بیمارستان کوچک اسباب‌بازی‌های پایتخته.👣

 • امروز 15:00 تا 15:00
  شنبه15:00 تا 15:00
  یکشنبه15:00 تا 15:00
  دوشنبه15:00 تا 15:00
  سه شنبه15:00 تا 15:00
  چهارشنبه15:00 تا 15:00
  پنج شنبه15:00 تا 15:00
  جمعه15:00 تا 15:00
 • , چهارراه استانبول، کوچه گوهرشاد
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده