مرکز خرید سانا

برای همه‌ی سلیقه‌ها و همه‌ی سنین
بلوار اندرزگو، نبش کوچه علوی، مرکز خرید سانا
۶۰۷ بارمسیریابی
امتیاز۵/۵سطح قیمت
امتیاز۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵تنوع فروشگاه ها
امتیاز۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره مرکز خرید سانا

«مرکز خرید سانا» یکی از مقاصد خوب برای ویترین‌گردی و گذروندن اوقات فراغته. تنوع بالای فروشگاه‌ها و رنگ‌ها، حتی دیدنش هم بهمون می‌تونه انرژی بده. این مرکز خرید دارای 72 برند تجاریه و 13 واحد غذایی و از نظر سبک لباس‌ها تنوع زیادی داره و همه‌ی سلیقه‌ها در همه‌ی سنین رو شامل می‌شه. سانا برای هر قشر و سنی فروشگاه مخصوصی داره. می‌تونین بچه‌هاتون رو به اینجا بیارین و به (فانی باس) شهربازی کوچک ببرینشون و خودتون به راحتی خریدتون رو انجام بدین. «مرکز خرید سانا» حدود دو سالی می‌شه‌ که افتتاح شده و به دلیل تنوع بالای فروشگاه‌ها و برند‌هایی که اینجا شعبه دارن، محبوبیت زیادی پیدا کرده.

فضا و امکانات

فضای دایره‌ی شکل مرکزی مجتمع به شما کمک می‌کنه به راحتی بچرخین و ویترین‌ها رو ببینین. تو هر راهرویی که وارد می‌شین فروشگاه‌هایی با قیمت‌های متنوع می‌بینین. یکی دیگه از نکات مثبت سانا توجه ویژه‌‌شون به افراد توان‌یاب و سالمند و کودکانه که تو هر مرکز خریدی به این موضوع توجهی نمی‌کنن. قسمت فودکورت سانا سنتر که با واحدهای غذایی متنوع خیلی‌ها رو برای امتحان کردنش وسوسه می‌کنه، شامل: دیژون، بونو، چیکولند، ته چین بار، پامولا، راشن، گشنیز، ویونا و اکسپرسه; که می‌تونین هم در محوطه‌ی داخلی و هم در تراس بزرگ زیبای سانا غذا و یا نوشیدنیتون رو میل کنید.

تنوع اجناس

سانا از لباس‌های رسمی برای‌ مهمونی‌ها تا لباس‌های ورزشی و روزانه رو پوشش می‌ده. در ادامه فروشگاه‌های سانا رو از نظر سبک لباس‌ها به ترتیب از طبقات پائین به بالا طبقه‌بندی‌ می‌کنم: برای خرید لباس شب خانم‌ها، کیف، کفش و کت و شلوار‌ آقایون: اکو، بوجی، پینکو، منگو، لوئیزا اسپنیول، جی اوکس، فراس، پارفوا، آپامه، سرژه، شبر، تارا، سارا حمیدی، کرتفیلد، گابُر، چرم درسا، نیل موتی، کرامتی، لنکستر و منگو ویولت. برای خرید لباس‌ها و تجهیزات کودک: اُ‌وی اس، جی اوکس، پابلوسکی، بنتون، پیاتزا ایتالیا، منگو کیدز، اورجینال مارینز، نینیلند و ماتی لوس. برای خرید لباس‌های ورزشی و روزمره یا کژوال: منگو، اُ وی اس، بنتون، پارفوا، سوپردارای، پیاتزا ایتالیا، پ پ جینز، پولو، اسپیرینگ فیلد، سواچ، آدیداس، نیو بالانس، پوما. برای خرید زیورآلات، طلا و جواهر: الی گلد گالری، گلیا گلد گالری، جواهرات مانی، پارفوا، سواروفسکی. . فروشگاه‌های دیگه‌ی سانا: روژا، شبر، دلسی، کاپریسا، عینک الماس، خانه بهتر، گلدن دیزان، رومی دکوراسیون.

برندها و فروشگاه‌های مهم

در مرکز خرید سانا فروشگاه‌های مهم و با کیفیت زیاد می‌بینین، ولی این چند فروشگاهی که معرفی می‌کنم طرفداری خودشون رو دارن: اُ‌وی اس (O.V.S)، پارفوا، سوپردارای، پیاتزا ایتالیا، چرم درسا، کرامتی، آپامه، فراس...

نظر یا تجربه شخصی

در آخر بعد از خرید می‌تونید برای صرف غذا به فود کورت سانا در طبقه‌ی دوم برید‌‌. پیشنهاد می‌کنم اگه هوا مناسب بود، حتما از تراس بزرگ و زیبای فودکورت استفاده کنید.👣

 • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
 • امروز 10:00 تا 23:30
  شنبه10:00 تا 23:30
  یکشنبه10:00 تا 23:30
  دوشنبه10:00 تا 23:30
  سه شنبه10:00 تا 23:30
  چهارشنبه10:00 تا 23:30
  پنج شنبه10:00 تا 23:30
  جمعه10:00 تا 23:30
 • , بلوار اندرزگو، نبش کوچه علوی، مرکز خرید سانا
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه نوبنیاد
 • پارکینگ دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده