اسکیپ روم احضار

روح سرگردان دختر کوچولو در اسکیپ روم احضار
جردن، بن‌بست عاطفی شرقی، پلاک ۸
۳۶۰۴ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵تجهیزات
امتیاز۴.۵/۵فضا

درباره اسکیپ روم احضار

قتل همگانی خانواده بعد از قتل دخترک کوچک به دست عموش! دور میز همه به طرز فجیعی همدیگه‌ رو کشته بودن. روح سرگردان دختر کوچولو بالاخره انتقام گرفت و همه رو به کشتن داد. ما برای سرک‌کشیدن به این خونه اومدیم تا ببینیم دقیقا چه اتفاقی افتاده.

فضا و دکوراسیون

وارد خونه که شدیم، جوّ سنگین اونجا رو حس کردیم. روی تموم مبل‌ها ملافه‌های سفید کشیده شده بود و خونه‌ی نیمه‌تاریک، ترس رو به وجودمون انداخت. اولش همه‌مون همه‌جا رو نگاه کردیم و بعدش شروع کردیم تا معمای قتل این خانواده رو حل کنیم. شواهد یکی‌یکی داشت پیدا می‌شد و ترس ما بیشتر. صدای کوبیده‌شدن در و رعد و برق نمی‌ذاشت تمرکز کنیم. یه موقع‌هایی از ترس همدیگه رو بغل می‌کردیم تا اتفاقی برامون نیفته. هوا تاریک‌تر می‌شد و سرنخ‌های ما بیشتر. حس می‌کردم که روح دخترک کوچولو کنارمونه و داره به تک‌تک کارامون نگاه می‌کنه. عکسای خانوادگی روی دیوارا و نگاه‌های ترسناکشون، مو رو به تن سیخ می‌کرد و نمی‌تونستم به عکساشون زل بزنم. چرا دخترک کشته شده؟ چرا خانواده‌ش روی قتلش سرپوش گذاشته بودن؟ چرا تو اون ضیافت شام همه‌شون باید همدیگه‌ رو بکشن؟ اگه می‌خواین شما هم مثل من جواب این سوالات رو پیدا کنید، بهتون پیشنهاد می‌کنم که حتما این اسکیپ‌روم ترسناک رو بازی کنید.

نظر یا تجربه شخصی

اسکیپ‌روم «احضار» اوایل سال ۹۷ طراحی و اجرا شده و بعد از «شام آخر» یکی از بازی‌های ترسناک و دلهره‌آورشونه. قیمت نفری 50 هزار تومن. مدت زمان بازی ۶۰ دقیقه. درجه سختی بازی ۸۵٪.👣

امکانات و انواع بازی

بچه‌های اسکیپ‌روم، این بازی رو با ساخت دکور و نورپردازی درست و دقیق و طبیعی طراحی کردن. تمام اتفاقات بازی با هوشمندی طراحی شده و ایده‌های ظریف و جزئی به این بازی حس‌و‌حال واقعی داده.

 • امروز 11:00 تا 23:00
  شنبه11:00 تا 23:00
  یکشنبه11:00 تا 23:00
  دوشنبه11:00 تا 23:00
  سه شنبه11:00 تا 23:00
  چهارشنبه11:00 تا 23:00
  پنج شنبه11:00 تا 23:00
  جمعه13:00 تا 23:00
 • , جردن، بن‌بست عاطفی شرقی، پلاک ۸
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه ظفر
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده