گالری سین

آرت‌شاپی با محصولات ایرانی
خیابان پاسداران، بوستان پنجم، پلاک ۵۶، واحد ۱۰
۱۱۹۶ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت اجناس
امتیاز۴.۲/۵تنوع اجناس
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره گالری سین

«سین گالری» با هدف گردهم آوردن جمعی از هنرمندان ایرانی در عرصه‌ی پوشاک و لوازم منزل راه‌اندازی شد و فعالیت خودش رو آغاز کرد. آثار به نمایش گذاشته در این شوروم به صورت ماهانه تغییر می‌کنن و تأکید کلی بر انتخاب نمونه‌ کارهای هر مجموعه با رویکردی نزدیک و مشترک وجود داره. انواع پوشاک مثل مانتو، شال و روسری، زیورآلات و کلاه و در بخش لوازم منزل انواع لوازم دکوری، کوسن، نمونه‌های فرش، نمد و محصولات چوبی هم به چشم خورده می‌شه.

فضا و امکانات

فضای داخلی اینجا توسط رگالی از مانتوها به دو قسمت تقسیم شده که لوازم منزل رو از پوشاک و زیورآلاک تفکیک کرده. با این وجود در تمامی قسمت‌های فضای داخلی، وسایل دکوری متنوعی چیدمان شدن و ترکیب خوبی رو به وجود آوردن. به دلیل تنوع در نوع محصولات، طیف‌ رنگ‌های متنوعی به چشم خورده می‌شه؛ اما هارمونی رنگ‌ها در کنار هم و در تناسب با چیدمان فضای داخلی، به هماهنگی خوبی رسیده.

ویژگی‌ها

شوروم سین گالری در محدوده‌ی پاسداران واقع شده و امکان بازدید از اینجا در ساعت کاری مشخص، همه روزه امکان پذیره.

تنوع اجناس

در یک تعریف کلی، در این شوروم با طیف متنوعی از محصولات، چه در زمینه پوشاک و چه لوازم منزل، مواجهیم. مانتوهای خاص، متفاوت و با طراحی‌های متنوع، کفش، شال‌های طرحدار و ساده، کلاه‌های رنگی، زیورآلات دست‌ساز و در بخش لوازم منزل انواع محصولات چوبی مثل میز ناهارخوری و میزهای عسلی، فرش‌های نمدی، لایتینگ‌های متفاوت، بشقاب‌های نقاشی شده، کوسن‌هایی با پارچه‌های رنگی و متنوع از نمونه‌هایی هستن که در مجموعه‌های ماهانه‌ی سین گالری امکان حضور و به نمایش گذاشته شدن دارن.

اجناس نادر و بخصوص

در بین آثار موجود در گالری، شال‌ها و کوسن‌ها محصولات تولیدی سین‌گالری‌ هستن و به صورت دائمی، اینجا موجودن. کوسن‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی وجود دارن و امکان ست شدن اون‌ها با ترکیب‌های مختلف وجود داره. علاوه بر این‌ها شال‌های طرحدار سین هم از تنوع رنگی خوبی برخوردارن و طرح‌های متفاوتی دارن. در کنار این‌ها، کلاه‌های منحصربه‌فردی در رنگ‌های متنوع برای فروش به نمایش گذاشته شدن. این کلاه‌ها تنها نمونه‌های غیرایرانی در گالری سین هستن.

نظر یا تجربه شخصی

ترکیب آثار متنوع و قرارگرفتن مجموعه‌‌ای با سبک‌های متفاوت، برای طیف مختلفی از مخاطب‌ها، گزینه‌ی انتخاب به وجود میاره. اگر به نمونه آثار متفاوت و در زمینه‌ی طراحی داخلی و پوشاک علاقه‌مندید، به گالری سین سر بزنید. 👣

 • امروز 11:00 تا 16:00
  شنبه11:00 تا 16:00
  یکشنبه11:00 تا 16:00
  دوشنبه11:00 تا 16:00
  سه شنبه11:00 تا 16:00
  چهارشنبه11:00 تا 16:00
  پنج شنبه11:00 تا 16:00
  جمعه11:00 تا 16:00
 • , خیابان پاسداران، بوستان پنجم، پلاک ۵۶، واحد ۱۰
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه شهید زین الدین
 • روز جای پارک دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده