خانه بستنی سی دا

۳.۹<امتیاز>
بستنی‌فروشی با سوربتوهای خوش آب ‌و‌ رنگ
خیابان سهروردی شمالی، نبش اندیشه‌ی ٣
۶۶۵ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۸/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۸/۵فضا و دکوراسیون

درباره خانه بستنی سی دا

«خانه‌ی بستنی‌ سی‌دا» در محدوده‌ی سهرودیه که با شعار «کشف طعمهای جدید» فعالیت می‌کنه! اینجا یک فرق‌هایی با بقیه‌ی بستنی‌فروشی‌ها داره. سوربتو، ماست‌بستنی و موارد هیجان‌انگیز دیگه‌ای داره.

منو و قیمت

سوربتو یکی از بستنی‌های اینجاست که به گفته‌ی خودشون بدون مواد افزودنی و بدون شیر تهیه می‌شه و مناسب اشخاصیه که به شیر حساسیت دارند. همچنین از میوه‌های تازه در بستنی‌هاشون استفاده می‌شه که به نظرمون جذاب بود! از موارد دیگه‌ی منو می‌شه به ماست‌بستنی‌های لیوانی در طعم‌های مختلف اشاره کرد که همه بدون مواد افزودنی تهیه و ساخته می‌شن. بستنی با طعم‌هایی که ممکنه جای دیگه ندیده باشید هم اینجا وجود داره، مثل خرمالو، آلو ترش و طعم‌های آجیل‌های مختلف. همینطور طعم بستنی دستگاهی اینجا شامل نوتلا، کاکائو، وانیل، شکلات و انبه می‌شه. عرقیجات طبیعی و آبمیوه هم از محصولات دیگه این کارخانه‌ی بستنی‌سازیه. قیمت بستنی‌ها بر اساس وزنه.

فضا و دکوراسیون

داخل فضای اینجا جا برای نشستن هست، اما می‌تونین بستنی‌تون رو بگیرید و در حین پیاده‌روی نوش جون کنید. اگه در فضای سی‌دا نشستید به کارگاه بستنی‌سازی که با پنجره‌ای از فضای مشتریان جدا شده، دقت کنین. مراحل ساخت بستنی رو می‌شه مشاهده کرد.

ویژگی‌ها

یکی از ویژگی‌های جالب اینجا اینه که اگه بخواید بستنی رو تا راه دور ببرید، به کارکنان می‌گید تا براتون بستنی رو فریزشاک کنن. فریزشاک باعث می‌شه بستنی تا مدت زمانی آب نشه. اینجا برای کسانی که به شیر حساسیت دارن مناسبه و همینطور برای دوست‌داران بستنی!

نظر یا تجربه شخصی

ما از طعم بستنی‌هایی که خوردیم لذت بردیم و باز هم بهش سر می‌زنیم. همینطور از سرویس‌دهی راضی بودیم. 👣

منتشر کنندهپیاده‌چی شادی کاویان زاده
 • امروز 10:00 تا 12:00
  شنبه10:00 تا 12:00
  یکشنبه10:00 تا 12:00
  دوشنبه10:00 تا 12:00
  سه شنبه10:00 تا 12:00
  چهارشنبه10:00 تا 12:00
  پنج شنبه10:00 تا 12:00
  جمعه10:00 تا 12:00
 • خیابان سهروردی شمالی، نبش اندیشه‌ی ٣
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه سهروردی
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط