بگ جامپ | توچال

حس پرش آتش‎نشان‌ها از ارتفاع روی تشک
انتهای خیابان ولنجک، بام تهران (توچال)
۹۲۲ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵تجهیزات
امتیاز۴/۵فضا

درباره بگ جامپ | توچال

امروز «bagjump» یکی از روزهای پر آدرنالین‌ زندگیم رو برام ساخت. وقتی اسم پرش از ارتفاع میاد اولین نفری هستم که بدو بدو به سمتش میرم! اگر می‌خواید حس آتش‌نشان‌هارو که موقع خطر بدون معطلی خودشون رو از اون بالا پرت می‌کنن روی تشک درک کنید، «bagjump» رو بهتون پیشنهاد می‌کنم. زمانی که میری اون بالا باید به این فکر کنی که پشت سرت آتیش گرفته و تو مجبوری فقط بپری و خودتو نجات بدی! اینجوری میشه که خیلی سریع بدون هیچ فکری خودتو پرت می‌کنی. حس معلق بودن رو هوا و ترس از اینکه چجوری قراره برخورد کنم روی تشک برام لذت بخش بود. وقتی که میپری باید به آسمون نگاه کنی و خودتو رها کنی تا نفهمی کی روی تشک میوفتی. فرق بقیه‌ی پرش‌ها با «bagjump» اینه که اینجا بدون هیچ طنابی به دورتون و خیلی آزادانه باید بپرید و محلی که سکو در اون قرار داره حس اینو بهم داد که بالای یه دره وایسادم و‌قراره خودمو به پایین دره پرت کنم!

ویژگی‌ها و امکانات

از لحاظ فنی و امنیتی هم باید بگم که این اولین «bagjump» که در ایران افتتاح شده و تشک اتریشی به نسبت وزن هر نفر نگهتون میداره و نمی‌ذاره هیچ صدمه‌ای ببینین. یکی از بهترین مزایاشم اینه که خانم‌ها هم اجازه بازی رو دارن. اگه دو پرش اول رو درست انجام بدین می‌تونین از ارتفاع بیشتری بپرید و هر ارتفاع جدید قیمتش ارزون‌تر می‌شه. پرش از آخرین ارتفاعش، خیلی دل می‌خواد، اگه دلشو دارید حتما تجربه‌ش کنید.

تجهیزات مورد نیاز

خودشون همه‌ی تجهیزات مورد نیاز رو براتون فراهم می‌کنن.

تنوع بازی ها

اینجا به جز بگ جامپ، سقوط آزاد یا همون بانجی جامپینگ رو هم دارن و کسایی که عاشق هیجانن بهشون پیشنهاد می‌کنم حتما امتحانش کنید.

نظر یا تجربه شخصی

تهران از اون بالا با هیجان پرش برام خیلی لذت بخش و متفاوت بود. تصمیمتونو بگیرین و اولین پرشتون رو انجام بدین.

 • امروز 09:00 تا 22:00
  شنبه09:00 تا 22:00
  یکشنبه09:00 تا 22:00
  دوشنبه09:00 تا 22:00
  سه شنبه09:00 تا 22:00
  چهارشنبه09:00 تا 22:00
  پنج شنبه09:00 تا 22:00
  جمعه09:00 تا 22:00
 • , انتهای خیابان ولنجک، بام تهران (توچال)
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه تجریش
 • پارکینگ دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده