کافه‌ رستوران تومو | شهرک غرب

کافه‌رستورانی با تجربه‌ی ایتالیایی
میدان صنعت، خیابان ایران ‌زمین، مرکز خرید گلستان، حیاط شرقی، پلاک ۱۷۷
۱۹۶۴ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۷/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۹/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه‌ رستوران تومو | شهرک غرب

کسانی که شهرک غرب جزو محل‌های رفت‌وآمدشونه، احتمالا به مرکز خرید گلستان هم سر زدن. اینجا به جز مغازه‌های مختلف، رستوران، کافه و بستنی‌فروشی برای انواع سلیقه‌ها پیدا می‌شه. گاهی اوقات پیش اومده که انتخاب خوراکی برام سخت شده یا تنوع کم منو دستم رو برای سفارش‌دادن چیزی که دوست دارم، بسته. اگر شما هم مثل من هستین، خوشحال باشین چون «رستوران تومو» گزینه‌ی خوبی برای این‌طور وقت‌هاست و آیتم‌هایی با تنوع بالا در اختیارتون قرار میده.

منو و قیمت

سبک اصلی این رستوران ایتالیاییه، پس می‌تونید پیتزا، پاستا و غذاهای ایتالیایی رو اینجا تجربه کنین که حتی اختصاصی برای شما تهیه می‌شه. منو انواع پیتزا، پاستا، ساندویچ و سالاد ایتالیایی رو شامل می‌شه و علاوه بر غذا می‌تونین نوشیدنی گرم و دسر هم سفارش بدین. یک گزینه‌ی دیگه، آبمیوه‌های طبیعی و ترکیب‌های هیجان‌انگیزشونه که روزانه تهیه می‌شن که امتحانش رو پیشنهاد می‌کنم. قیمت‌ها منصفانه‌ست ولی به هر حال جزو جاهای گرون محسوب می‌شه.

فضا و دکوراسیون

فضای رستوران مدرن و تازه‌ست. اینجا مراحل آماده‌شدن غذاتون قابل دیدنه؛ از مراحل پخت و درست‌کردن غذا گرفته تا عصاره‌گیری اسپرسوتون. مثل اینه که توی آشپزخونه‌ی خونه‌ی خودتونین. این شعبه‌، فضای خارجی هم داره که اگر دوست داشته باشین می‌تونین اونجا هم بشینین. حس‌وحالش متفاوته و انرژی خوبی به کل فضا حاکمه.

ویژگی‌ها

معنی لغت تومو یا بهتر بگم تومو کوچینا (Tomo cucina) به معنی آشپزخانه‌ی تام است. گروه مانسون تعداد زیادی رستوران در سبک‌های آسیایی، آسیای شرقی، اروپایی با نام‌های مختلف توی تهران تاسیس کرده و رستوران تومو هم یکی از این زیرمجموعه‌های گروه مانسونه. رستوران تومو شعبه‌های مختلفی در نقاط متفاوت تهران داره و برای قرارهای دوستانه گزینه‌ی خوبی حساب می‌شه.

نظر یا تجربه شخصی

من قهوه و دسر سفارش دادم. لاته هر چند مقداری داغ بود، طعم خوبی داشت. دسر سینامون‌رول بود که تازه‌‌ی تازه، برشته و خوش‌عطر و بو بود. پرسنل به خلوت و یا جمع دوستانه‌ی شما احترام می‌ذارن و خیلی سر میزتون نمیان ولی حواسشون به شما هست تا در صورت نیاز رسیدگی کنن.👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسال
 • امروز 11:00 تا 23:00
  شنبه11:00 تا 23:00
  یکشنبه11:00 تا 23:00
  دوشنبه11:00 تا 23:00
  سه شنبه11:00 تا 23:00
  چهارشنبه11:00 تا 23:00
  پنج شنبه11:00 تا 23:00
  جمعه11:00 تا 23:00
 • , میدان صنعت، خیابان ایران ‌زمین، مرکز خرید گلستان، حیاط شرقی، پلاک ۱۷۷
 • اتوبوس؛ پایانه انقلاب - میدان صنعت ایستگاه میدان صنعت
 • پارکینگ دارد
فضای باز
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده