زیپ لاین (zipline) | توچال

شیرجه زدن وسط کوه
ولنجک،بام تهران (توچال)
۹۳۶ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۳/۵امکانات رفاهی
امتیاز۳.۵/۵تجهیزات
امتیاز۳.۵/۵فضا

درباره زیپ لاین (zipline) | توچال

همیشه که نباید تو آب شیرجه زد. یه موقع‌هایی می‌تونی مسیرت رو عوض کنی و شیرجه‌زدن رو وسط دوتا کوه تجربه کنی. «Zipline» این امکان رو براتون فراهم کرده تا بتونید از یه کوه به یه کوه دیگه پرواز کنید. وقتی که داشتن بندها رو بهِم وصل می‌کردن تا با طناب به اون سمت کوه برم، داشتم فکر می‌کردم که قراره چه حسی ‌رو تجربه کنم؟ چقدر لذت داره؟ چقدر می‌تونه ترسناک باشه؟ و چه‌قدر هیجان انگیزه؟ این‌ها سوالاتی هستن همیشه قبل از این مدل بازی‌ها به ذهنم می‌رسه. متصدی اونجا یه‌سری بند بهم وصل کرد و اون بندها هم به زیپ بالای سرم متصل شد تا من رو از این سمت به سمت دیگه‌ ببره. توی تابستون Zipline می‌تونه یکی از پر آدرنالین‌ترین تفریحات باشه. اون‌موقع‌ست که باید دست دوستات رو بگیری و بری تو دل ارتفاعات! بلکه برای چند دقیقه باهم پرواز کنید. برای هر سلیقه‌ای یه مدل زیپ‌لاین هست که می‌تونین آسون‌ترین و یا ترسناک‌ترین رو بازی کنید. البته که پیشنهاد من مدل بانجیه، چون هیجانش از همه بیشتر بود. از سن ۱۲سال به بالا و حداکثر وزن ۱۰۰کیلوگرم می‌تونن زیپ‌لاین برن.

ویژگی‌ها و امکانات

Zipline برای کسایی که دوست دارن دوتایی باهم این حس رو تجربه کنن، مدل Tandem رو در نظر گرفته. می‌تونین دوتایی باهم روی بام تهران حس پرواز رو تجربه کنین.

تجهیزات مورد نیاز

تمام تجهیزات ایمنی در محل به شما داده میشه.

تنوع بازی ها

دفعه‌ی اول با راحت‌ترین مدل من رو به پایین فرستاد و هر سری سخت و سخت‌ترش کرد و هربار و هربار، این هیجان من بود که هی بیشتر و بیشتر می‌شد. تا چشمام رو باز کردم، دیدم تو ارتفاع ۶۰متری رو هوا معلقم و مسیری به طول ۱۷۰متر پیشِ رومه که دارم بین زمین و آسمون طی ‌می‌کنم. دفعه‌ی دوم از کمر و پا به زیپ وصل شدم و شبیه پرنده می‌تونستم با دست‌های باز پرواز کنم. و دفعه‌ی آخر سخت‌ترین و هیجان‌انگیزترین مدل زیپ‌لاین به اسم بانجی (Bunge) به تجربه‌های پروازم اضافه شد. تو مدل بانجی فقط از پاهام به زیپ وصل شدم و جالبیش این بود که تو بلندترین نقطه‌ی تهران برعکس بشی و برج‌ها و خونه‌های تهران رو برعکس ببینی. این رو هم بگم که قیمت هر مدل بازی، متفاوته.

نظر یا تجربه شخصی

حیف نیست آدم این حس‌های باحال رو تجربه نکنه؟

 • امروز 17:00 تا 23:00
  شنبه17:00 تا 23:00
  یکشنبه17:00 تا 23:00
  دوشنبه17:00 تا 23:00
  سه شنبه17:00 تا 23:00
  چهارشنبه17:00 تا 23:00
  پنج شنبه17:00 تا 23:00
  جمعه10:00 تا 23:00
 • , ولنجک،بام تهران (توچال)
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۴ ایستگاه تابناک
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده