ارتباط با ما

پیاده از شنیدن نظرات شما خوشحال می شود

پیاده ای ها همیشه پاسخگوی سوال های شما هستند و از شنیدن بازخوردها خوشحال می شوند.

در نظر داشته باشید که لطفا بدون هماهنگی قبلی به دفتر پیاده مراجعه نکنید!!
خونه پیاده :

تقاطع خیابان نجات الهی و سمیه

021-86037505

فرم پیاده چی

اگر تمایل دارید در بخش محتوا با ما همکاری کنید و فرصتی برای اطلاع رسانی در مورد مکان رویدادها و یا حتی دغدغه های شهروندی خود با دیگران داشته باشید، این فرم را پر کنید!

فرم درخواست

همکاری در بخش فنی و گروه تبلیغات

اگر تمایل دارید در تیم فنی و یا تیم تبلیغات پیاده با ما همکاری داشته باشید رزومه خود را به آدرس info@peeyade.com ارسال کنید.

ارسال ایمیل

ممنون از اینکه پیاده را صدای خود دانستید

هدف ما افزایش تعامل شهروند در محیط شهر است و مفتخریم که این فرصت را در اختیار مکان‌ها و اتفاقات با کیفیت شهر قرار دهیم تا بانی آشنایی مردم با ‌آنها شویم. با تکمیل فرم زیر به جمع ما بپیوندید.

فرم دریافت تبلیغات

از طریق فرم زیر درخواست خود را برای گزارش تبلیغاتی در پیاده ثبت کنید.

فرم ارسال

فرم پیاده چی

«پیاده‌چی» بخش غیرانتفاعی و داوطلبانه‌ی پیاده است که با دغدغه‌ای مشترک برای ایجاد رابطه‌ای معنادار بین مردم و شهر فعالیت میکند‌. ‌پیاده‌چی ها با کسب تجربه و حرفه‌ای ‌شدن مراحل کاری خود را در پیاده به سمت بالا ادامه می‌دهند. با موافقت با این متن شما یک قدم به مرحله پیاده‌چی حرفه ای نزذیک‌تر می‌شوید.

فرم درخواست تبلیغات

از آنجایی که در حال حاضر امکان استفاده از پلتفرم پیاده برای تبلیغات در دسترس عموم نیست، پر کردن این فرم به منزله‌ی همکاری نمی‌باشد و صرفا درخواست شما را به بخش تبلیغات ارسال می‌کند. با این حال پس از بررسی درخواست شما، در صورتی که امکان همکاری در این زمان موجود بود، همکاران ما در اسرع وقت با شما در ارتباط خواهند بود. باز هم ممنون از انتخاب شما.

دانلود اپ پیاده

دانلود فایل APK