/

فودکورت ۲۴

فود کورت ۲۴ آرژانتین

بدون ردخور می‌شه گفت که برای همه‌مون یک بار این مسئله پیش اومده که مثلا خروس‌خون صبح یا در تاریکی نیمه‌شب – که اصطلاح مودبانه‌اش، بوق سگ هست 🙂 – هوس یه خوراکی بزنه به سرمون، ولی در دل این شهری که مثلا به خاطر کاهش مصرف برق، چراغ‌هاش رو ازمون گرفتن، یک نقطه‌ی روشن و بیدار هم نباشه. ولی ما یدونه نقطه پیدا کردیم؛ «فود کورت ۲۴» در آرژانتین.

فود کورت ۲۴ شهروند آرژانتین

همونطور که از اسمش پیداست، این فود کورت به صورت شبانه‌روزی سرویس‌دهی می‌کنه و هفت روز هفته، فعاله. هم می‌تونید حضوری برید سراغشون و هم می‌تونید به صورت آنلاین از هر کدوم از برندهاش، غذا سفارش بدید تا بیارن دم خونه.

فضای فود کورت شبانه‌روزی ۲۴
شعبه‌ی پرپروک در فود کورت ۲۴ در شهروند بیهقی

ساماندهی فود کورت و انتخاب ارائه‌کننده‌ها یا Vendorها، برای خودش یک حوزه‌ی مطالعاتیه؛ برای همین جایی مثل آوا فود مارکت در مرکز خرید آواسنتر، یک فود کورت دوست‌داشتنی و خوشایند، با کلی انتخاب خوبیه یا فود کورت اُپال در طبقه‌ی بالای این مرکز خرید، این همه پرطرفدار شده، ولی مثلا اون تصویر سینی‌های پلاستیکی رنگی و زمین سفید براق در فود کورت مرکز خرید کورش، اصلا آدم رو به سمت خودش جذب نمی‌کنه.

فود کورت شبانه‌روزی ۲۴

پس بذارید ببینیم چه رستوران‌ها و تهیه غذاهایی در فود کورت ۲۴، خدمت‌رسانی می‌کنن؛پرپروک، تهیه غذای ایرانی میراُجاق، برگرلند، شیلا و مینی‌میل (Mini Meal) که پاستا و اسلایدر و سالاد داره، وعده‌هاش جمع‌وجوره و به همین خاطر، برای غذای کودکان و اون‌هایی که هر موقع بیرون غذا سفارش می‌دن، یه مقدارش رو نمی‌تونن بخورن هم مناسبه.

فود کورت شبانه‌روزی ۲۴ در شهروند بیهقی
فود کورت شبانه‌روزی ۲۴

اصل این گزارش در بهار ۱۴۰۰ تهیه شد. ما برای اینکه گزارش دقیق و به‌روزی از این فضا ارائه بدیم، یک بار دیگه اطلاعاتشون رو چک کردیم و یک سری چیزها رو تغییر دادیم. در این فرآیند، متوجه شدیم که در شهروند بیهقی، یک شهربازی ۲۴ ساعته هم باز شده که بسته‌ی تفریحات شبانه رو در این بخش از شهر، تکمیل می‌کنه.


نشونی فود کورت ۲۴ در تهران: میدون آرژانتین، بلوار بیهقی، بالِ غربیِ فروشگاه شهروند (سالن لوازم خانگی و پوشاک)، طبقه‌ی اول

نشونی صفحه‌ی فود کورت ۲۴ در اینستاگرام: @foodcourt.24

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما