رستوران‌هایی که چشم‌اندازی به شهر تهران دارن، طرفدارن زیادی رو به خودشون جذب می‌کنن، مخصوصا اگر زیبا باشن و منوی متنوعی داشته باشن، مثل «چیزفکتوری». به یکی از مرتفع‌ترین‌ کافه رستوران‌های شهر سر زدیم، تا ببینیم اینجا چه حس و حالی داره؟

اول از هر چیزی، منظره و چشم انداز تهرانه که شما رو شگفت‌زده می‌کنه؛ وقتی هوا خوبه و باد می‌آد و یا شب‌ها، از پنجره‌های چیزفکتوری، می‌تونید تهرانِ رو با کیفیت Full HD تماشا کنید. البته منوی چیز فکتوری از صبحونه تا دسرهای بعد از شام رو در منوی خودش جا داده. و هر وعده‌‌ی غذایی در منو جایگاه منحصر به ‌فردی داره.

حالا همون اول برای آدم سوال می‌شه که: چه چیزی توجه ما رو به چیز فکتوری جلب می‌کنه؟

از موقعیت ویژه و چشم‌انداز دیدنی چیز فکتوری که بگذریم، باید بریم سر منو و فضای این کافه رستوران. توی فضای بزرگ و با سقف‌های بلند چیزفکتوری، می‌شه با دوستی قرار صبحونه گذاشت، یا یه نهار دسته‌جمعی رو تجربه کرد و یا شام یک قرار عاشقونه. میزهای چیزفکتوری تنوع تعداد نفر داره و برای تولد هم امکانات خوبی دارن، مثل میزهای اجتماعی و کیک تولد!

برای دیدن سایر پیشنهادات صبحانه‌ی پیاده، فهرست کافه‌ها و رستوران‌هایی با صبحونه‌ی خوب رو یه نظر ببینید.

حرف از دسر و کیک تولد شد، باید به‌صورت اختصاصی به‌یکی از نقاط قوت اینجا اشاره کنیم و اون هم بخش شیرینی‌پزی یا همون Pastry چیزفکتوره که شیرینی و دسرهای جذابش رو به صورت روزانه درست می‌کنه. تا چه نیاز به یه دسر با شیرینی ملایم برای بعد از شام داشتید و چه کیک تولد چندنفره، بتونید از خدمتشون استفاده کنید.

توی منو، چیزهای کمیابی یافت می‌شه، مثلا برای صبحونه اگ‌بندیکت یا بیگل سالمون؛ و تست‌های مختلف و جذاب مثل آووکادو تست یا فرنچ تست و اسکرمبلد آووکادو! برای طرفداران صبحانه‌ی انگلیسی هم خب صبحونه‌انگلیسی هم موجوده! چی بهتر از این که بتونی همزمان که دیدی منحصر‌به‌فردی به صبح تهران داری، صبحونه‌ات رو بخوری؟!

به جز صبحونه، توی غذاهای اصلی استیک آنتراکت، توی پاستاها پاستای چهار پنیر و چندین نوع سوشی و سالاد، مثل سالاد مرغ دودی در کنار بار کامل نوشیدنی‌های سرد و گرم  سرو می‌شه. حتی یه منوی جدا برای کودکان هم در چیزفکتوری هست که البته بعیده بزرگ‌‌ترها هم نیم نگاهی بهش نداشته‌باشن. ماکتیل‌هایی مثل تیکی‌تایم و پینک‌مارگاریتا هم پیشنهاد‌های جذابی برای نوشیدنیه که توی منوی چیزفکتوری به چشم می‌خوره.

اگر برای تجربه وعده‌های خوشمزه‌ی نهار، صبحونه‌ی دوستانه، یا شام عاشقانه‌ی اولین قرار، به دنبال جایی بودید که هم فضای بزرگ و چشم‌انداز معرکه‌ای داشته باشه و هم کارش رو بلد باشه، «چیزفکتوری» در ابتدای لیست گزینه‌های شما خواهد بود. جایی که قطعا هم فضا و هم طعم گزینه‌های منوش براتون خاطره‌ساز میشه.

منوی دیجیتال چیز فکتوری: thecheesefactory.menew.pw

نشونی چیز فکتوری در تهران: اقدسیه، موحد دانش، نبش فیروزبخش، آواپلتفرم، طبقه‌ی نهم.

نشونی صفحه‌ی چیز فکتوری در اینستاگرام: @thecheesefactory.ir

ساعت کاری رستوران چیز فکتوری: هر روز از ساعت ۱۲:۳۰ ظهر تا ۱۲ شب.

تلفن رستوران چیز فکتوری: ۲۶۴۵۵۵۴۹

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما