کافه دوناتو نیاوران

دونات، شیرینی‌ محبوب خیلی‌هاست و واسه خودش دنیایی داره! از اون شیرینی‌ها که هم صبح هم عصر و هم شب همیشه احترامش واجبه! احتمالا کافه دوناتو رو بشناسید،کافه‌ای که به صورت تخصصی روی پخت انواع دونات کار می‌کنه. سری زدیم به شعبه‌ی نیاوران کافه دوناتو. 

توی این شعبه هم انواع دونات‌ها که به صورت روزانه در کارگاه مرکزی دوناتو پخت می‌شه، به همراه نوشیدنی‌های گرم و سرد قهوه‌ای و میوه‌ای‌شون سرو می‌کنه. سابقه‌ی دوناتو در پخت انواع دونات، خیال ما رو راحت می‌کنه که قراره یکی از بهترین دونات‌های تهران رو بخوریم. و البته تنوع منو و دونات‌ها، هر سخت‌پسندی رو مجبور به تن‌دادن به دنیای دونات‌های دوناتو می‌کنه.

 این شعبه‌ی دوناتو فضای بزرگی داره و بخشی از میز و صندلی‌ها در فضای باز و روی تراس کافه چیده شده. شعبه‌ی نیاوران دوناتو برای دیدارهای دوستانه و جلسه‌های کاری فضای مناسبی داره. حتی در ساعات خلوت برای کار با لپ تاپ هم میتونید ازش استفاده کنید. البته خودتون می‌دونید صبحونه خوردن تو هوای صبح نیاوران هر فصلی چقدر لذت‌بخشه!

تنوع دونات‌های موجود در دوناتو بی‌اغراق خیلی خوبه! الان بهتون می‌گیم چرا!

از وافل دونات تا دونات گاردن میکس (با پنیر خامه‌ای و سبزیجات تازه)، دونات سانی ساید آپ (با نیمرو، گوجه فرنگی و سیر و پنیر) و دونات تست شده با اسفناج و پنیر یا مثل سیناپل (مارمالاد سیب و دارچین)، هانی چیز (پنیر لبنه، عسل و کنجد) و لمون کرامبل (کرم لیمو، کرامبل کوکی و جو دوسر). همچین تنوعی از دونات واقعا در شهر نایاب که نه، اما خیلی کمیابه!

برای دیدن سایر پیشنهادات صبحانه‌ی پیاده، فهرست کافه‌ها و رستوران‌هایی با صبحونه‌ی خوب رو یه نظر ببینید.

در شعبه‌ی دوناتو نیاوران می‌تونید دونات و نوشیدنیتون رو به صورت بیرون‌بر بگیرید یا حتی بسته‌های دونات‌ رو به کسی کادو بدید. اگر واسه یه صبح تعطیل، دنبال یه قهوه و دونات هستید تا خستگی هفته رو باهاش در کنید، شعبه‌ نیاوران دوناتو رو باید حتما تجربه کنید.


نشونی کافه دوناتو: نیاوران، خیابون افشار، پلاک ۱۰/۲

ساعت کاری کافه دوناتو نیاوران: هر روز از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۱شب.

نشونی صفحه‌ی کافه دوناتو: donutto.cafe

تلفن کافه دوناتو نیاوران: ۲۲۷۲۵۶۰۳

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما