کافه گالری هاگ در نیاوران

فضای سبز در تهران رو باید همه‌جوره مغتنم شمرد؛ چه پارک جنگلی باشه، چه یه کافه‌ی سرسبز مثل «کافه هاگ» که به خاطر سبز بودن و فضای بازش که در نزدیکی پارک جمشیدیه‌ست، و بخشی از کانال آب جمشیدیه از وسط حیاطش رد می‌شه، جایی دلچسب و آرامش‌بخش در پایتخته.

فعالیت هاگ فراتر از یک کافه‌ست و به تناسب فضاش، کلینیک گل و گیاهی رو هم داخل خودش جا داده و خلاصه شده یک کافه بوتیک گل و گیاه.

کافه گالری هاگ برای کار کردن با لپ‌تاپ و تمرکز روی پروژه‌ها شرایط مناسبی داره. میزهای اجتماعی هاگ برای دیدارهای چند نفره و قرارهای دوستانه بستر مناسبی رو فراهم کرده و بازی‌های رومیزی رو هم در نظر گرفته که این قرارهای دوستانه رو باحال‌تر و سرزنده‌تر می‌کنه.

البته نه فقط فضای خوب هاگ، بلکه منوی متنوعی که از بار سرد و گرم کامل و صبحونه و میان‌وعده‌های جذاب تشکیل شده هم تجربه‌ی این نقطه از شهر رو حسابی متفاوت می‌کنه؛ مواردی که هر سلیقه و ذائقه‌ای رو می‌تونه راضی کنه. مثلا قهوه‌های موج سوم که جای خودش رو بین قهوه‌بازهای شهر باز کرده و حالا داره به سلیقه‌ی بقیه‌ی شهروندان شهر هم راه پیدا می‌کنه، در منوی کافه هاگ جای خودشون رو دارن؛ در کنار دم‌نوش‌های ایرانی و چند مدل بشقاب صبحونه از قبیل صبحونه‌ی انگلیسی و کروسان‌های شکم‌پر.

اگر بخوایم درباره‌ی غذاهای اصلی کافه هاگ صحبت کنیم، گفتنیه که تنوع خوبی از سالاد و چند مدل پیتزا و برگر و ساندویچ، از قبیل ساندویچ مرغ گریل و استیک هم در فهرست غذاهای این کافه به چشم می‌خوره.

صرف صبحانه‌ی انگلیسی در کافه هاگ

همه‌ی این ویژگی‌ها، هاگ رو تبدیل به کافه‌ای کرده که اگر دنبال جای سرسبز و با جو صمیمانه و دوستانه‌ای بودید، می‌تونید اون رو در صدر انتخاب‌ها قرار بدید.


نشونی کافه گالری هاگ: نیاوران، خیابان امیدوار، نبش کوچه‌ی پانزدهم، پلاک ۲۳

ساعت کار کافه گالری هاگ: همه‌روزه از ۸ صبح تا ۱۱ شب

آدرس منوی آنلاین کافه گالری هاگ: menuman.ir/hug-cafe-house

آدرس صفحه‌ی کافه گالری هاگ در اینستاگرام: @hug_cafe_house

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما