/

گلخانه‌ی گیرینلند

گلخانه‌ و گلفروشی گیرینلند در شهر کتاب پاسداران

چه از دوره‌ی همه‌گیری کرونا و چه از پیشتر اهلش شده باشید، پرورش گل و رسیدن به گیاهی که توی اتاق یا گوشه‌ای از خونه‌ست، یکی از فعالیت‌هاییه که صفا و کِیفِش به دشوارش‌اش غلبه می‌کنه. برای بعضی‌ها لذت پرورش و نگهداری گل تو خونه مثل همنشینی با یه دوسته!

گل‌فروشی گیرینلند در شهر کتاب پاسداران

گلخونه تو شهر کم نیست، اما گلخونه‌ای‌ که خودش خوشگل باشه، گل‌ و گیاه‌های متنوعی داشته باشه و فروشنده‌هاش بتونن با آگاه شدن از نیاز شما و شرایط خونه‌تون بهترین گل‌ها رو با پیشنهاد بدن، چرا!در محله‌ی پاسداران و ورِ دل شهر کتاب پاسداران، «گلخونه‌ی گیرینلند» چند سالیه که مشغول به کاره. در گیرینلند، بچه‌های خوش‌ذوقی به کار مشغولن که دانششون نسبت به نگهداری گل و گیاه زیاده و می‌شه ازشون با اطلاعات کامل گل خرید.

خرید کاکتوس از گلخانه‌ و گلفروشی گیرینلند در شهر کتاب پاسداران
خرید گل، گیاه و گلدون از گلخانه‌ و گلفروشی گیرینلند در شهر کتاب پاسداران

تمرکز اصلی گلخونه‌ی گیرینلند نه روی گل‌های زینتی، بلکه روی گیاهان و گل‌های آپارتمانی و دکوریه، از بنجامین و دیفن گرفته تا سینگونیوم و لیدی پالم و سلوم و کاکتوس. تو گلخونه‌شون برای هر مدل گلی هم گلدون متناسب دارن و اگر پی گلدون‌های تازه‌ای برای گل‌های خونه هستید، این بخش، کارتون رو راه می‌اندازه.

اگر دنبال دوست جدیدی می‌گردید که اوقات خودتون رو به همراهش بگذرونید، باهاش حرف بزنید، براش آهنگ بذارید، جلوی نور تماشاش کنید یا ازش تو خونه عکاسی کنید، گلخونه‌ی گیرینلند پر از دوسته!

گلخانه‌ و گلفروشی گیرینلند در شهر کتاب پاسداران

نشونی صفحه‌ی گلخونه‌ی گیرینلند در اینستاگرام: greenland_greenhouse

نشونی گلخونه‌ی گیرینلند در تهران: پاسداران، بوستان دوم (اخوان)، پلاک ۹ (شهر کتاب پاسداران)، داخل حیاط 

ساعت کاری گلخونه‌ی گیرینلند: همه‌روزه از ۱۰ صبح تا ۹ شب

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما