فضای نشستن رستوران برگر ۱۳۵۸

اگرجه در شهر، برگری کم نیست، اما سر اینکه کجا بهترین برگرها رو داره، همیشه بحث و جدله؛ به خصوص در راسته‌ی غذافروشی‌های اباذر که جو حسابی رقابتیه!

اگر اهل این گردلقمه‌ی نازنین باشید، اسم برگر ۱۳۵۸ رو شنیده‌اید؛ جایی که از سال ۱۳۵۸ به عنوان یک برگر شاپ تخصصی کارش رو شروع کرد و اولین‌هایِ برگر، مثل ماشروم برگر، اسموکی برگر، چیلی برگر، ترافل برگر، پپرونی برگر و سس هزار جزیره رو به تهران آورد. این در حالیه که تا اون زمان فقط همبرگر کلاسیک و چیزبرگر در رستوران‌ها پیدا می‌شد.

آورندگان همین تازه‌های برگر – یا به قول برخی، بِرگِرد – با سی و اندی سال تجربه، از شش سال پیش با برندی جدیدی در غرب تهران، برگر ۱۳۵۸ رو راه انداختن. به قول خودشون، «قدیمی هستیم، اما قدیمی نمی‌شویم».

در این فضای تازه‌تر، فرمول برگرها، همونیه که بود؛ همه‌ی برگرها از مرغوب‌ترین گوشت تازه تهیه می‌شن و نسبت گوشت به سایر مواد اولیه در هر برگر، بالاست. علاوه بر این، غذا در آشپزخونه‌ای باز تهیه می‌شه تا شما بتونید سفارشتون رو تعقیب کنید!
در دکوراسیون برگر ۱۳۵۸، از المان‌ها، نمادها و نقش‌های ساختمون‌های معروف بندر هامبورگ آلمان، خاستگاه برگر، استفاده شده تا تجربه‌ی عمیق‌تر و کامل‌تری برای برگردوست‌ها رقم بخوره. مشتری‌مداری این تیم بین رستوران‌های شهر زبانزده و این باعث می‌شه ۱۳۵۸، مشتری ثابت زیاد داشته باشه.

در کنار همه‌ی این‌ها، لازمه تاکید کنیم که در برگر ۱۳۵۸، قیمت‌گذاری معقولی انجام شده که به نسبت کیفیت و خدمات، به‌صرفه و مناسبه.

در منوی برگر ۱۳۵۸، علاوه بر برگر، پیش‌‌غذاهای مرغوبی هم سرو می‌شه؛ مثل سیب زمینی سرخ کرده با چند مدل سس مخصوص و همینطور سالاد بیبی اسفناج و سالاد بروکلی. 

تازه؛ برگرها، تنها ساندویچ‌های اینجا نیستن. ۷ مدل ساندویچ هم در منو دیده می‌شه که بخش اصلیشون، یا مرغه یا سوسیس؛ مثلا ساندویچ سینه‌ی مرغ دودی، ساندویچ سوسیس فرانکفورتر با سس چیلی و ساندویچ سینه‌ی مرغ تنوری، چند مدل از پیشنهادات جون‌دار برگر ۱۳۵۸ هستن.

با وجود این همه انتخاب برای خورد و خوراک در سطح پایتخت، اصل هر محصولی رو یا باید از اولین‌هاش بگیرید، یا از متخصص‌هاش، و برگر ۱۳۵۸ از هر دو منظر، جوابه.


نشونی برگر ۱۳۵۸ در تهران: صادقیه، بلوار کاشانی، بلوار اباذر، پلاک ۲۰ / ۲

دیدن منوی آنلاین برگر ۱۳۵۸ از طریق وبسایت مجموعه: www.burger1358.com

نشونی صفحه‌ی برگر ۱۳۵۸ در اینستاگرام: @burger1358

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما