//

کافه و برشته‌کاری روتین

قهوه‌ی بیرون‌بر روتین، خیابان پاسداران

همین الان سه‌تا محله نام ببرید که از محبوب‌ترین مقاصد رستوران‌گردی و کافه‌نشینی باشه.

به ذهن ما این‌ها رسید: پاسداران، ایرانشهر، شهرک غرب.خب «قهوه‌ی روتین» در سومین جا واقع شده و بسته‌ی خوراکی خیابون پاسداران رو دور و دراز رو تکمیل‌تر کرده.

نمای بیرونی کافه و برشته‌کاری، خیابان پاسداران

قهوه‌ی روتین، روی جزء به جزء محصول و فضا، سلیقه به خرج داده.همون اول هنگام ورود، دکور و چیدمان بسته‌های قهوه، ظروف سرو و دم‌آوری قهوه، توجه شما رو به خودش جلب می‌کنه. دکور روتین نسبت به بقیه‌ی کافه‌های بیرون‌بر، خاص‌تر و اون مارپیچ قفسه‌ها و رنگ‌های روشن، چشم کنجکاو رو برای تماشای گوشه‌ و کنار کافه، به دنبال خودش می‌کشونه.

طراحی خاص قهوه‌ی روتین در پاسداران

روتین، برشته‌کاری مخصوص خودش رو داره و تمرکزش رو روی ارائه‌ی قهوه‌ی تخصصی در منطقه‌ی پاسداران گذاشته. از روتین هم می‌شه دون قهوه و قهوه‌ی آسیاب شده خرید، و هم می‌شه نوشیدنی سفارش داد و پشت کانتر یا به صورت بیرون‌بر، اون رو نوش جان کرد.

قهوه‌های روتین، از خاستگاه‌ها و خطوط مختلف هستن و برای هر سلیقه، نوشیدنی و دم‌افزاری، محصولی برای خریدن هست. یک سری دم‌افزار و تراول ماگ و فلاسک هم در روتین پیدا می‌شه؛ مثل ماگ سفری برند تامبلر (Travel Tumbler)، ماگ سفری برند سیتارون (Sitarun) و موکا پات.

یک ویژگی خوب روتین اینه که به سبک زندگی صحیح شهروندان، توجه ویژه داره؛ برای همین اگر دونده و دوچرخه‌سوار هستید و از پارک نیاوران و پاسداران در حال عبور هستید، بدونید که روتین برای شما ۱۰% تخفیف مخصوص ورزشکاران در نظر گرفته. کنار قهوه‌های بیرون‌بر روتین، آجیل سرو می‌شه که مزه‌ای در تناسب با نوشیدنی قهوه‌ست.قهوه‌ی روتین تلاش‌های زیادی برای پایدار بودن و حفاظت از محیط زیست در صنعت خودش انجام می‌ده؛ برای همین اگر لیوان شخصی به همراه خودتون داشته باشید، مشمول ۷% تخفیف روی نوشیدنی‌ها هم می‌شید.

کلام آخر هم اینکه اگر می‌خواید فضای باکیفیت و دغدغه‌مندی رو به روتین خودتون اضافه کنید، قهوه‌ی روتین همون فضاست.


نشونی قهوه‌ی روتین در تهران: خیابون پاسداران، نبش نیستان دوم

ساعت کاری قهوه‌ی روتین: همه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

نشونی صفحه‌ی قهوه‌ی روتین در اینستاگرام: @routinecoffee_store

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما