کافه لازم در بلوار فردوس غرب

لازم، لازمه!

«کافه لازم» که اینطور می‌گه 🙂 

کافه‌خیز بودن مرکز تهران و شمال شهر برای همه‌مون ثابت‌شده‌ست؛ اما غرب تهران چطور؟

خب ما یه کافه‌ی باکیفیت و جذاب سمت بلوار فردوس پیدا کردیم که تیک کلی از معیارهای کافه‌های مورد پسند پیاده‌گردها رو می‌گیره؛ پس بریم ببینیم چه جوره!

اتمسفر و فضا

از خیابون شقایق جنوبی که عبور می‌کنیم، یک مغازه‌ با پالت رنگی کرم و قهوه‌ای که از دور هم حس و حال قهوه رو می‌رسونه، خودش رو به ما نشون می‌ده. پنجره‌های بزرگ کافه از همون بیرون هم پیشخوان چوبی، گیاهان رونده و در کل، اتمسفر دوست‌داشتنی کافه رو نشون می‌ده.

بعد از یک مدت طولانی گشت‌وگذار در شهر و گردوندن چشممون برای پیدا کردن جاهای نوبر و جدید، کافه‌هایی مناسب کار با لپ‌تاپ و خلاصه فضاهای باکیفیت، یک فضای مجهز برای کار با لپ‌تاپ رو از راه دور هم تشخیص می‌دیم! پیشخوان‌های کافه که دید رو به خیابون دارن، با پریز مجهز شده‌ان؛ اون هم پریزهای خوش‌نقشه که واقعا قابل استفاده‌ان و دور از دسترس نیستن.

منوی کافه

تمرکز روی نوشیدنی قهوه و حفظ تنوع این نوشیدنی پرطرفدار در منو کاملا مشهوده. برای قهوه‌بازهای حرفه‌ای، گفتنیه که کافه لازم روی قهوه‌های دمی نسل سوم، مثل ائروپرس، V60 و اُریگامی مانور خوبی داده. پس اگر احیانا دوست‌های باریستا و قهوه‌دوست دارید، به نظر می‌رسه که سر زدن به لازم برای اون‌ها هم لازمه!

حالا از قهوه‌های نسل سوم که عبور کنیم، می‌رسیم به نوشیدنی‌های خنک و قهوه‌های سرد لازم؛ آیس لاته و آیس موکا، محبوب دل تابستون و اون وقت‌هایی از فصل سرد که رو هم رو هم، لباس زیاد پوشیدیم، در کنار نوشیدنی‌هایی مثل آیس ماچا لاته و آیس دریپ کافی، یک بسته پیشنهادی جذاب برای نوشیدنی‌های سرد رو درست می‌کنن.

یک نکته مثبت و خوشحال‌کننده‌ی لازم، قیمت‌های به‌صرفه و مناسبشه؛ جایی که می‌تونید با خیال راحت از یک لیوان قهوه‌ی دوست‌داشتنی و انرژی‌بخش لذت ببرید.

و البته در فصل گرم، می‌تونید نوشیدنی انرژی‌بخشتون رو در فضای بیرونی کافه هم میل کنید؛ چرا که وقتی هوا خوب باشه و شرایط مهیا، بیرون کافه لازم صندلی‌هایی هست برای لذت بردن از هوا و تماشای رفت‌وآمد شهر.

وقتی می‌گیم کافه لازم روی قهوه متمرکزه، منظورمون از تمام جنبه‌هاست! اگر که اون قفسه‌ی چوبی که در عکس‌ها، دیواری از کافه رو به عنوان منزل خودش انتخاب کرده رو از نظر بگذرونید، قهوه‌های بسته‌بندی شده هم به چشمتون می‌خوره که می‌تونید به تناسب نیازتون، برای خونه یا شرکت تهیه‌شون کنید.

اگر ساکن غرب شهر هستید یا محل کارتون اونجاست و دنبال پاتوق و کافه‌ی مناسبی برای تامین قهوه‌ی صبحگاهی و عصرونه‌تون هستید، کافه لازم یک کافه‌ی باکیفیت و دلچسب در همون حوالیه.


نشونی کافه لازم: بلوار فردوس غرب، تقاطع بلوار ناصر حجازی و خیابون شقایق جنوبی

ساعت کاری کافه لازم: همه روزه از ۸ صبح تا ۱۱ شب

نشونی کافه لازم در اینستاگرام: @lazemcafe

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما