/

کتاب‌فروشی‌ بوکلند

کتابفروشی بوکلند، شعبه‌ی مرکز خرید مارکیز در سعادت‌آباد

ما یک سری لوازم تحریری کارراه‌بنداز داریم، یک سری کتاب‌فروشی‌هایی که قفسه‌هاش از سقف تا کف پر از کتابه و در نهایت، مجموعه‌هایی هستن که هر دو رو دارن؛ جاهایی مثل شهرکتاب یا در این مورد، «بوکلند».

بوکلند دو شعبه در شیراز داره و سه شعبه در تهران. هر جا که باشه، این فروشگاه همیشه سعی کرده گلچین خوبی از محصولات فرهنگی و هنری رو دور هم جمع کنه؛ از پوسترهای سینمایی گرفته تا فیگورهای محبوب، و از بشقاب‌های سرامیکی گرفته تا دنیایی از محصولات تن‌تن. بوک‌لند انواع پازل و بازی فکری، لوازم‌التحریر رنگارنگ، لوازم طراحی و نقاشی، کمیک و مانگا و کتاب‌های کودک هم داره. پس اگر خواستید برای بچه‌ی فامیل کادو یا جایزه‌ای بخرید، بوکلند رو در نظر داشته باشید.

اگر هم می‌خواستید در یک حوزه‌ی به‌خصوص دنبال کتاب بگردید ولی عنوان مشخصی در ذهن نداشتید، یا تولدی نزدیکه و کادویی باید خریده و پیچیده بشه، می‌تونید روی خدمات بوکلند حساب کنید و از خودِ بچه‌های کتاب‌فروشی که صمیمی و مطلع هستن، کمک بگیرید.

برای اون‌هایی که عاشق آنلاین خرید کردن هستن هم، گفتنیه که بوکلند در سایتش یک فروشگاه آنلاین هم داره که هرازگاهی تخفیفاتی هم می‌ذاره. هزاران جلد کتاب در ژانرها و موضوعات گوناگون، به همراه سرگرمی‌هایی مثل بازی فکری و پازل در این فروشگاه آنلاین در دسترسه.


نشونی بوکلند شعبه‌ی سعادت‌آباد: ابتدای خیابون سرو شرقی، مجتمع تجاری مارکیز، طبقه‌ی دوم

نشونی بوکلند شعبه‌ی زعفرانیه: خیابون مقدس اردبیلی، نرسیده به میدون الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه‌ی سوم

نشونی بوکلند شعبه‌ی اقدسیه: نبش خیابون فیروزبخش، مرکز خرید آواپلت، طبقه‌ی منفی یک

ساعت کاری شعب بوکلند: همه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

وبسایت مجموعه‌ی بوکلند: bookland.ir

نشونی صفحه‌ی بوکلند در اینستاگرام: @bookland.tehran

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

بهار در شیب‌های سهروردی

بزنیم به دل سهروردی که کوچه‌‌خیابون‌های پر شیب و خونه‌های دو‌سه‌طبقه‌ی ویلایی و اغذیه‌فروشی‌های نوستالژیکش ما